Prichádza hraný sériál s Cassianom Andorom

V najbližšom čase vznikne prequelová séria filmu Rogue One: A Star Wars Story, pričom pôjde o samostatný príbeh postavy Cassiana Andora, ktorú si zahrá Diego Luna.
Eva
Eva
Podpor scifi.sk 2 % z dane v roku 2023
Výkonný riaditeľ Disney Bob Iger nedávno oznámil, že Lucasfilm chystá druhý hraný seriál zo sveta Star Wars pre novú streamovaciu službu Disney+. Tým prvým je The Mandalorian od Jona Favreaua. Seriál sa začne vysielať koncom roka 2019 a objavia sa v ňom dobrodružstvá rebelského špióna Cassiana Andora, odohrávajúce sa pred udalosťami vo filme Rogue One: A Star Wars Story, v prvých rokoch vzbury. Postavu Cassiana si opäť zahrá Diego Luna.
Rogue One: A Star Wars Story - Plagát
Rogue One: A Star Wars Story - Plagát / Zdroj Disclaimer
„Príležitosť vrátiť sa do sveta Star Wars je pre mňa naozaj výnimočná,“ hovorí Luna. „Mám veľmi veľa spomienok na prácu, ktorú sme spolu dosiahli a mal som možnosť spoznať veľa nových priateľov. Teraz nás čaká nové fantastické dobrodružstvo a vďaka tomuto novému a zaujímavému formátu dostaneme príležitosť ponoriť sa do tejto postavy ešte hlbšie.“
Prequel Rogue one - zatiaľ bez názvu - Diego Luna
Prequel Rogue one - zatiaľ bez názvu - Diego Luna / Zdroj Disclaimer
V špiónskom trileri sa objavia príbehy plné špionáže a odvážnych misií, ktoré budú prinášať do vzdialenej galaxie nádej, že sa vymaní sa z rúk nemilosrdného Impéria.

Eva

Eva
.

Súvisiace objekty SFDB

Diskusia

Buď prvý užívateľ a pridaj svoj príspevok do diskusie
 

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.

Súvisiace objekty SFDB