Nový trailer na The Wolverine

Po uzretí trailera je jasné, že jeho udalosti voľne nadväzujú na pôvodnú filmovú trilógiu. Čo dokáže s Wolverineom urobiť smrť jeho milovanej Jean Grey? Prítomnosť Famke Janssen vo filme bola doteraz dosť zahmlievaná, ale už nie je.

Alexander Schneider

Alexander Schneider
Knižný a filmový recenzent, bývalý porotca súťaže Martinus Cena Fantázie, propagátor a predseda Združenia fanúšikov Babylonu 5 na Slovensku. Scifi, fantasy, horor: Herbert, Holdstock a Lumley.

Súvisiace objekty SFDB

Diskusia

jurinko
Ten mechanicky samuraj je dufam parodia, rovnako ako v Sucker Punch. Ze? ZE? :-)
21.05.2013
Stano Lacko
No, myslim, ze ten mechanicky pomaranc, ops samurmi dodal chud na tento film, nakolko som si myslel, ze ops. toto asi pozeru, ale teraz si fakt myslim, ze to bude totalna blbost, takze sa na to celkom tesim...
21.05.2013
Culter
Mne by kľudne stačilo, keby Jackman ala Wolverine celý film šúpal čepeľami pomaranče a občas pri tom vyceril zuby... :)))
21.05.2013
Stano Lacko
Zakazte mi pisat, ved to je hrozne co z mojej klavesnice vychadza
21.05.2013
jurinko
Stano, co si tym prvym vlastne chcel povedat? :-D
21.05.2013
Stano Lacko
No, myslim, ze ten mechanicky "pomaranc", ops samuraj mi dodal chud na tento film, nakolko som si myslel, ze toto asi poseru. Ale teraz si fakt myslim, ze to bude totalna blbost, takze sa na to celkom tesim...
21.05.2013
Stano Lacko
....chut... ;-)
21.05.2013
andrej android praznovsky
iTAk teda co je to samostatny film alebo pokracovanie wolverine - xman origins?
22.05.2013
kAnYs
Asi tazko pokracovanie Origins, ked sa Wolverinovi sniva o mrtvej Jean. Vyzera to ako nadupana nakladacka tak uvidime. Jurinko, mechanicky samuraj ti vadi, ale mutant co regeneruje tkaniva za sekundu nie? :)
03.06.2013
jurinko
S tou regeneraciou som sa myslienkovo vysporiadal cez (literarne nedotiahnutu, ale na ucely terapie vhodnu) poviedku Trvale nasledky, takze to uz ma nevzrusuje ;-)
03.06.2013

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.

Súvisiace objekty SFDB