Chronicle - Čo sa môže stať, ak nadprirodzené skopnosti získajú nepovolaní

Máme troch pubertiakov, ktorí lezú tam kde nemajú a tak sa stane, že získajú nadprirodzené schopnosti, budú využité len na účely dobra?
Panteón majstrov hrôzy
Myslím, že trailer hovorí sám za seba. To, že niekto získa nadrpirodzené schopnosti, ešte neznamená, že ich bude využívať len na 100%-né dobro. A hlavne, keď ho získajú pubertiaci, ktorí lezú tam kde proste nemusia.
Chronicle - Poster - Poster #1
Chronicle - Poster - Poster #2
Chronicle - Poster - Poster #3
Premisa filmu vyzerá byť zaujímavá, ako aj predvídateľný vývoj scenára. Otázkou je, ako tvorcovia využijú psychológiu a vývoj postáv vo svoj postreh. Minimálne tu máme ďalší pohľad na superhrdinov, ktorý dúfajme od spracovania Hanckoka nebude až tak scientologický.
Chronicle - Trailer Disclaimer

Stano Lacko

Stano Lacko
Programátor a fanúšik najmä sci-fi literatúry. Stojí pri scifi.sk od jeho vzniku ešte ako fanúšikovský projekt o sci-fi seriáloch.

Diskusia

Culter
Aký predvídateľný scenár? Myslíš taký, kde jeden sa dá na stranu dobra ďalší na stranu zla a tretí bude váhať? (Aspoň takto to predpovedám ja...) :) Nápad filmu sa mi páči.
18.12.2011

Stano Lacko
No po zhliadnuti trailera mi ziaden iny scenar nenapada, mozno ten nerozhodny bude viac na jednu alebo druhu stranu. Ale vyzera to velm dobre.
18.12.2011

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB

(2012)

Kronika