Bonusový materiál na B5 DVD

Warner Bros. sa činí a podľa poslednej správy od JMS na nových DVD prvej série Babylonu 5 nájdeme interview nielen od Veľkého tvorcu ale aj od ďalších, ktorí hrali v seriále alebo na ňom spolupracovali.
Fantastická poviedka
4.
kolo
Podľa nasledujúceho komentára JMS na newsovom serveri by mali byť DVD-čka s prvou sériou Babylonu 5 oveľa príjemnejším prekvapením, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať.
"Čo sa týka DVD, posledné, čo som počul, je, že celá prvá séria by mala vyjsť niekedy v polovici novembra za ca. 100 USD. Urobil som komentáre k epizódam "Znamenia a predtuchy / Signs and Portents" a "Kukla / Chrysalis", jeden uvádzajúci monológ a interview. Taktiež boli urobené interview s Rickom Biggsom (Stephen Franklin), Claudiou (Susan Ivanovová), Johnom Iacovellim (production design), Johnom Copelandom (producentom a režisérom niekoľkých epizód), Stephenom Furstom (Vir Cotto), Jerry Doyleom (Michael Garibaldi) a ďalšími. Takže vyzerá, že by to malo byť niečo lepšie ako bolo DVD s filmom ("The Gathering")."
Podľa nasledujúcej správy od JMS ale Claudia na poslednú sekundu stiahla prísľub, že natočí interview pre toto vydanie DVD.

Alexander Schneider

Alexander Schneider
Knižný a filmový recenzent, bývalý porotca súťaže Martinus Cena Fantázie, propagátor a predseda Združenia fanúšikov Babylonu 5 na Slovensku. Scifi, fantasy, horor: Herbert, Holdstock a Lumley.

Diskusia

Buď prvý užívateľ a pridaj svoj príspevok do diskusie
 

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB

(1993)

Babylon 5