Nefritová válka (2019)

Druhý diel oceňovanej ságy prináša boj o rodinu, česť aj nadvládu nad celou metropolou. Neľútostný spor o nadvládu nad hlavným mestom a zásobami zázračného nefritu, ktorý po stáročia dodáva vycvičeným Zeleným kostiam nadprirodzené schopnosti, pokračuje a narastá do nových rozmerov. Medzitým sa...

Info

Slov. názov Nefritová válka
Orig. názov Jade War
Hodnotenie Ešte nehodnotené
Anotácia Druhý diel oceňovanej ságy prináša boj o rodinu, česť aj nadvládu nad celou metropolou. Neľútostný spor o nadvládu nad hlavným mestom a zásobami zázračného nefritu, ktorý po stáročia dodáva vycvičeným Zeleným kostiam nadprirodzené schopnosti, pokračuje a narastá do nových rozmerov. Medzitým sa za hranicami Kekonu schyľuje k vojnovému konfliktu a o ostrovný národ sa začnú zaujímať mocné cudzie vlády aj zločinecké syndikáty. Nefrit, najcennejší zdroj Kekonu, im totiž môže priniesť obrovské bohatstvo — alebo prepožičať výhodu potrebnú na zrazenie konkurencie na kolená. Rodina Kaulov, ohrozená zo všetkých strán, musí uzavrieť nové, nebezpečné spojenectvo, stretnúť sa s nepriateľmi v najtemnejších uličkách aj najvyšších mrakodrapoch. A dokonca odložiť vlastnú česť v záujme prežitia klanu - a všetkých Zelených kostí na Kekonu.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Podporte scifi.sk

Články

Knihy mesiaca: marec 2024

Aké zujímavé knihy vyšli v marci? Romány, poviedkové zbierky, komiksy či manga, všetkého máme dosť a určite si z nášho zoznamu vyberiete :)

0 komentárov

Ukážka: Fonda Lee - Nefritová válka

Minulý týždeň vydal brnenský Host román Nefritová válka, druhý diel skvelej série Sága Zelených kostí.

0 komentárov