Nekroskop (1986)

Neľudskými vlastnosťami obdarený Boris Dragosani sa snaží získať od nemŕtveho upíra v rumunských horách moc, ktorá by mu zaistila výsadné postavenie v supertajnej špionážnej skupine ZSSR zaoberajúcou sa využitím paranormálnych javov. Jeho špecializáciou je vytrhávať tajemstvá z tiel nedávno zomretýc...

Info

Slov. názov Nekroskop
Orig. názov Necroscope
Hodnotenie Ešte nehodnotené
Anotácia Neľudskými vlastnosťami obdarený Boris Dragosani sa snaží získať od nemŕtveho upíra v rumunských horách moc, ktorá by mu zaistila výsadné postavenie v supertajnej špionážnej skupine ZSSR zaoberajúcou sa využitím paranormálnych javov. Jeho špecializáciou je vytrhávať tajemstvá z tiel nedávno zomretých zradcov! Anglicko má tiež svojho komunikátora s mŕtvymi, svojho Nekroskopa. Keď se Harry Keogh rozhodne prijať prácu v britskej tajnej službe, kde se má postaviť paranormálnej moci spoza železnej opony, dôjde k najdesivejšej a nejdivokejšej konfrontácii nadprirodzených síl, akú je možno si predstaviť… Nekroskop je brilantný originálny horor nejznámejšieho súčasného britského autora hororového žánru: aktuálny, nepredvídateľný, šokujúci a úplne strhujúci.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Filmová história scifi

Články

Knihy mesiaca: november 2023

November sa nám riadne rozrástol. Napriek tomu, písmenkáče, bublinkáče a celkovo papieráče za minulý mesiac :)

0 komentárov

Nekroskop – Brian Lumley (recenzia)

Prvý diel kultovej a bestsellerovej hororovej série, kde sa v nevšednom zväzku prepája paranormálna tematika a hrôzy vampirizmu.

2 komentárov