Vrstva ticha (2021)

Túžba ovládnuť psychotroniku priviedla Lucasa k Aš~šádovi. Zložil sľub, stal sa jeho učeníkom, a tým sa úplne vydal do jeho rúk. Emóciám, ktoré od začiatku boli medzi nimi dvoma, sa už nedá uniknúť. Lenže Lucasa zároveň priťahuje most v hmlách: össenská cesta larhdökawöarov, po ktorej kráča celý svo...

Info

Slov. názov Vrstva ticha
Orig. názov Vrstva ticha
Hodnotenie Ešte nehodnotené
Anotácia Túžba ovládnuť psychotroniku priviedla Lucasa k Aš~šádovi. Zložil sľub, stal sa jeho učeníkom, a tým sa úplne vydal do jeho rúk. Emóciám, ktoré od začiatku boli medzi nimi dvoma, sa už nedá uniknúť. Lenže Lucasa zároveň priťahuje most v hmlách: össenská cesta larhdökawöarov, po ktorej kráča celý svoj život a ktorá ho vedie úplne inam, než kde sa nachádza racionálny a logický systém fomalhiwskej psychotroniky. Tam už Aš~šádova moc nesiaha. Tam je temnota, astrálne bytosti a Lode. V druhotných myceliálnych štruktúrach Odrodilých sa prebúdza život, ktorého sa Cirkev tak desí. Pre Lucasa je to výzva. A zároveň tajomstvo. Tu je jeho minulosť.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Filmová história scifi

Články

To najlepšie za rok 2021: Domáca slovenská a česká scéna

Prinášame vám prvý článok snažiaci sa zhrnúť to najlepšie vo fantastike za rok 2021. Nech sa páči - to najlepšie z domácej slovenskej a českej scény.

0 komentárov

Legenda menom Mycélium

Sága Mycelium vychádza v nakladatelství Argo od roku 2013, má šesť zväzkov, ktoré na seba nadväzujú.

0 komentárov