Noc oživlých trekkies (2010)

Jim Pike bol najväčší fanúšik Star Treku až po dobu, kedy ho dva vojenské výlety do Aganistanu pripravili o nádej v dobro ľudstva. Od vtedy žije poskromne ako asistent manažéra malého hotelu v Houstone. Všetko sa ale zmení, keď sa do hotelu natlačí stovka trekkies kvôli trekovskému sci-fi conu. J...

Info

Slov. názov Noc oživlých trekkies
Orig. názov Night of the Living Trekkies
Hodnotenie Ešte nehodnotené
Anotácia Jim Pike bol najväčší fanúšik Star Treku až po dobu, kedy ho dva vojenské výlety do Aganistanu pripravili o nádej v dobro ľudstva. Od vtedy žije poskromne ako asistent manažéra malého hotelu v Houstone. Všetko sa ale zmení, keď sa do hotelu natlačí stovka trekkies kvôli trekovskému sci-fi conu. Jim sa tak nachádza medzi plejádou Klinogov, Vulkáncov a Ferengiov. Niektorých z nich ale napadne vírus, ktorý z nich spraví ľudské mäso požierajúce zombie. Svet je na pokraji apokalypsy a jedine Jim môže zachrániť skupinku preživších fanúšikov pred touto pliagou... V podomácky vyrobených uniformách s umelými komunikátormi je ich "základná smernica": Prežiť.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Podporte scifi.sk

Články

Trekkies sťa zombíci

Hororoví autori Kevin David Anderson a Sam Stall sú celoživotní trekkies a rozhodli sa zmiešať ich obľúbené žánre do jedného - tak vznikla Noc oživlých Trekkies, či Night of the Living Trekkies.

5 komentárov

Videá

Trailer