Chata v horách (2012)

Skupina priateľov sa vyberie do hôr na chatu... no čoskoro je na mieste konfrontovaná s hrôzostrašnou realitou, ktorá sa nezdá byť skutočná... a čas na prežitie sa kráti.

Info

Slov. názov Chata v horách
Orig. názov Cabin in the Woods, The
Hodnotenie 90 % (2 hodnotení)
Anotácia Skupina priateľov sa vyberie do hôr na chatu... no čoskoro je na mieste konfrontovaná s hrôzostrašnou realitou, ktorá sa nezdá byť skutočná... a čas na prežitie sa kráti.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Podporte scifi.sk

Minirecenzie

xius @xius 29.01.2021 16:18:17
9
Prvych 15 minut je idylicka 90s teen komedia so spravnymi farbami a vsetkym! A potom sa to strasne zvrhne. Slasher ako ma byt, s originalnym pristupom a chyba mu len zopar pokracovani. Hoc aj prequels! Co sa stalo v Tokyu??
Roland Axenberg @martiner 20.05.2020 15:36:56
9
Po Scream a Behind the Mask: The Rise of Leslie Vernon ďalší geniálny metahoror, len ten záverečný masaker to chcelo predĺžiť!!!

Články

Chata v horách - recenzia

Len ďalší teen slasher, alebo nám tvorca Firefly naservíroval niečo viac?

2 komentárov

Filmová história sci-fi, časť 9. (2010-2020)

Očakávania, že po úspechu {sfdb,1694,Avatara} (2009) sa dočkáme oživenia vysoko rozpočtových a originálnych sci-fi produkcií sa nenaplnili. Tie najveľkolepejšie a najvýpravnejšie sci-fi filmy sa držia...

0 komentárov

Chata v horách od Jossa Whedona - Trailer

Joss Whedon (The Avengers) a Drew Goddard (Cloverfield) si podali hororový žáner a na budúcu jar na nás vypustia ich nový film - Chata v horách (Cabin in the Woods). My vám prinášame prvý trailer.

10 komentárov

Videá

Trailer