8HitBoy

私の最大の趣味はアジアのポップカルチャーとチェスです。

Info

Prezývka HB
Web:
Členom scifi.sk: 2 roky
Naposledy online: 18.01.2022
E-mail: supermartinko@ymail.com
Facebook:
Instagram: https://www.instagram.com/8hitboy/
Twitter: https://twitter.com/stonefreestan
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 406
Články: 83
Poviedky: 21

Zbierka - ponúka

8HitBoy ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

8HitBoy ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

8HitBoy ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

To najlepšie za rok 2021: Manga
čau ty gigachad!
17.01.2022 23:23:06

Na bicykloch naproti času a dospelosti (Recenzia Paper Girls: Kniha první)
Okay, toto vyzerá ako západná manga, ktorej by som mohol venovať svoj čas :D
12.01.2022 00:13:51

Ukážka: Vilma Kadlečková - Jantarové oči (Mycelium 1)
Neopravil nič dodatočne, išlo to od začiatku lol.
23.12.2021 19:00:30

Recenzia: Země v troskách, akčnejší mladší súrodenec Města v oblacích
Město v oblacích bolo super, aj keď záver mi prišiel nevýrazný a príliš klišéoidný. Určite pôjdem aj do tohto príbehu.
16.12.2021 15:24:41

Utopený hriech
Toto bolo vážne podarené :) pekne napísané a pútavé. Čo sa týka niektorých nesprávnych slov a slovosledov, súhlasím s Goranom, dobre vypichol asi všetky problematické slová, ktoré mi udreli do oka. Teším sa na ďalšie texty, tento rozhodne stál za to :)
02.12.2021 16:04:20

Minirecenzie

8
Očakávania boli vysoké a Mieruko-chan ich z väčšej časti napĺňa. Vizuál je výborný, design monštier aj napriek počiatočným obavám bezmála skvostný. Humor funguje bezchybne, vážnejšie polohy príbehu svedčia možno o kúsok menej, ale taktiež sú bez väčších problémov. Jedno z najlepších anime jesennej sezóny roku 2021.
9
Veľmi zaujímavý príbeh, ktorý šikovne mixuje témy rôznych sci-fi kultových klasík ako napr. Terminátor a Matrix. Vivy, androidka, naprogramovaná aby ľuďom prinášala radosť prostredníctvom svojho spevu, sa za asistencie robota z budúcnosti zaplieta do prichádzajúceho konfliktu medzi umelou inteligenciou a ľuďmi a pokúsi sa zabrániť jeho samotnému vzniku. Krásna animácia, výborná hudba, dobrý námet, skvelé spracovanie. Vivy jasne attackuje pozíciu anime roka.
9
Parádny seriál, ktorý získal už za kratučký čas svojej existencie kultový status. Premisa je podobná ako u skvelého anime Elfen Lied, čím sa tvorcovia absolútne netaja, avšak v tomto seriáli je premisa dievčaťa, ktoré utieklo z laboratória, v ktorom na ňom robili pokusy využitá a rozvinutá omnoho lepšie. Zaujímavé postavy, medzi ktorými pre mňa osobne vynikajú najmä Steve Harrington, ktorý si prechádza zaujímavým charakterovým vývojom z arogantného fracka na "babysittera" a šerif Jim Hopper, ktorý v sebe nachádza postupne ochrancu a starostlivého "otecka" pre mladú Eleven. Prvá séria excelentná, druhá veľmi dobrá, tretia najlepšia. Už teraz sa neviem dočkať štvrtej.
10
Výborné naviazanie na azda najlepšie anime všetkých čias. Knocking on Heaven's Door je možno najlepším "dielom" Cowboya Bebop a najlepšie zachytáva všetko, čo robí Bebopa Bebopom - kopa bitiek a prestreliek, do toho výborná bebopovská noir atmosféra. Tento film predstavuje kopu nových postáv, ktoré dokonale prevrátia životy našich hrdinov hore nohami. Tí sú presne takí, akých si ich pamätáme a akých sme si ich zamilovali. Spike nonšalantne flegmatický, Faye lenivá a poriadne drzá, Jet je klasicky rozvážnym adoptívnym oteckom všetkým členom posádky. Ed s Einom zabezpečujú najmä humornú stránku deja, keďže Ed tára hádam viac, než v ktorejkoľvek inej časti Bebopa vôbec. Všetci sú tak odlišní, ale pritom sú si tak blízki! Vynikajúce po všetkých stránkach. Pre fanúšikov seriálu absolútna povinnosť, ale viem si predstaviť, že film môže pre človeka doposiaľ Cowboyom Bebop nepobozkaného fungovať tiež - ako kvalitný scifi anime film. See you space cowboys...
9
X-Men ft. Zootropolis, a to všetko v parádnom vizuálnom kabátiku. Animácie a designy postáv sú na šialene geniálom leveli, hudba je vynikajúca, dej baví, záver prekvapí. Jedno z príjemných prekvapení roka 2020.

Poviedky

HB

HB

Zmiešané pocity

Toto aj tak nik nečíta

8 komentárov

HB

HB

Tinderkrémik

huhu ulala

5 komentárov

HB

HB

Kyberpatoky

Nechce sa mi, nestíham. Dojdite na Planétu Weeb.

4 komentárov

HB

HB

V tieni reflektorov

O tom, aký ťažký vie byť život v zlatej klietke počas dystopickej a nepohostinnej budúcnosti by mladá Kórejka Kim Sun-Hi vedela hovoriť svoje. Pohodlne sa usaďte a vypočujte si príbeh tejto slávnej sp...

4 komentárov

HB

HB

Jedna lomeno Cháron

PnP

7 komentárov

HB

HB

Konáriky

Júliin život visí na vlásku. Držte jej palce!

7 komentárov