HB

Venujem sa najmä recenzovaniu moderného fantasy, anime a mangy. Milujem steampunk, Áziu, gotické horory, giallo a film noir. Som samozvaný predseda Fanklubu JoJo's Bizarre Adventure na portáli scifi.sk a spoluzakladateľ scifi.sk LOONA fanklubu.

Info

Prezývka HB
Web:
Členom scifi.sk: 1 rok
Naposledy online: 23.01.2021
E-mail: supermartinko@ymail.com
Skype:
Facebook:
Instagram: https://www.instagram.com/martinove.recenzie/
Twitter: https://twitter.com/stonefreestan
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 213
Články: 29
Poviedky: 15

Zbierka - ponúka

HB ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

HB ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

HB ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Vyhodnotenie výzvy Fantastická poviedka - šieste kolo roku 2020
Wow, nečakal som V zime maky nekvitnú tak nízko. U mňa bola spolu s poviedkami, ktoré reálne skončili na prvom a druhom mieste v top 3, bez určeného poradia. Zaujímavé. Anyway, gratulujem víťazovi, samozrejme! :)
17.01.2021 10:47:43

Prehľad zimnej anime sezóny 2021
Evangelion je taky hit or miss, daktoré veci top, daktoré nekonečný cringe. Uvidíme! :)
14.01.2021 01:57:28

Prehľad zimnej anime sezóny 2021
Top! Pokračujú skvelé veci, či Dr. Stone, či Beastars, či môj osobný favorit, The Promised Neverland. Z filmov bude povinná jazda Sailor Moon. Tešíme sa! :)
13.01.2021 14:18:16

Vianočná mega súťaž so scifi.sk: Hirohiko Araki - JoJolion
Viem, rozumne hovoríte, ja som celý tento článok bral vlastne ozaj skôr ako článok pre seba, kde som sa vybláznil v ohľadom veci, ktorá ma šialene baví. Hej, asi som menej hľadel na čitateľov a nie je to taká recenzia, aké píšem bežne. Taký bočný úlet, neriešil som výhru, chcel som to dať von. Som rád, že aj napriek tomu sa porote, z ktorej o každom jednom členovi mám veľmi vysokú mienku (čo sa týka recenzovania), vcelku páčila! :)
09.01.2021 17:53:43

Recenzia – THE ENTITY (1982)
O tomto prípade som kedysi dávno čítal v českom časopise o záhadách Enigma. Dosť fascinujúce a veľmi záhadné. Ten film som si pozrel doslova deň-dva po prečítaní článku. Súhlas, mrazivá a dobre natočená vec :)
08.01.2021 15:01:09

Minirecenzie

9
Rom-com anime, ktorého premisa je, že dvaja najšikovnejší žiaci prestížnej japonskej školy sú do seba tajne zamilovaní, ale nechcú si to priznať, preto rozohrávajú sofistikovanú hru, ktorej cieľom je prinútiť toho druhého vyznať sa z citov. Vynikajúce, zábavné, so skvelými postavami, peknou kresbou a fungujúcim humorom. Prakticky to nemá hluché miesta. Druhá séria je ešte o čosi lepšia, než prvá, a veľmi zaujímavo zamiešala so všetkými postavami a vzťahmi medzi nimi.
10
11/10, aj to je málo.

Poviedky

HB

HB

Zázvorový džús

Niekedy človek za namosúrenou tvárou neskrýva hnev, ale obavy a pochybnosti. Pochybnosti o sebe, pochybnosti o druhých či obavy z budúcnosti. Čo sa skrýva za zamračenou tvárou našej hrdinky?

8 komentárov

HB

HB

Pervitínová panna

Niekedy sa človek ocitá na samotnom dne a má pocit, že všetko stratilo svoj zmysel. Dôvody na takéto pocity sú skutočne rôznorodé, od straty blízkeho, cez problémy v práci až po globálnu pandémiu. Kľú...

7 komentárov

HB

HB

Obhliadka bytu

Dnes sme na poviedku boli dvaja a obaja dúfame, že sa vám bude páčiť!

7 komentárov

HB

HB

Anjel strážny

Má anjela strážneho každý, alebo si ho treba zaslúžiť? Naša hrdinka to dnes večer zistí!

4 komentárov

HB

HB

Pramienok vlasov

Veríte na gravitáciu? Nemyslím tým interakciu medzi dvomi telesami, skôr takú metaforickú, medziľudskú. Niektorí ľudia majú skrátka napísané v hviezdach, že sa majú stretnúť a ovplyvniť navždy svoje ž...

5 komentárov

HB

HB

Zarathustra so žltými fúzmi

Ako si história zapamätá jeden z najväčších mozgov všetkých čias?

7 komentárov