Diskusia 1/1: Keď vatra šľahá do výšky a papraď kvitne v polnočnej bučine

Podporte scifi.sk

Diskusia

YaYa
Super. Bavila ma interakcia pri vatre a aj pointa.
21.04.2024
Veles
Musím sa priznať, že ja som trochu stratený z konca :D Ale páčilo sa mi to, napísané to bolo dobre.
21.04.2024
B.T. Niromwell
Pekne vyšperkované to bolo, veľmi fajne. Jedna z tých, kde je lepšie nič nevysvetliť a funguje to :) A potom tie predstavy, ako si Karlos ide len tak sám so sebou v divočine, tomu dodávajú iný rozmer :D
21.04.2024
Nebuzardar
Ďakujem :) No, ja väčšinou radšej prezradím menej, ako viac, ale niekedy je tá hranica ťažko odhadnuteľná pre mňa, že koľko už je príliš málo
21.04.2024
BlackTom
Prečítal som a neoľutoval, číta sa to strašne dobre :)))
21.04.2024
Lucika
Čítalo sa to dobre, aj by som chcela vedieť, čo sa dialo neskôr :) len mám pocit, že tém sa to až tak nedotklo. Či to bolo brané ako tá fotka?
21.04.2024
Nebuzardar
Lucika, teším sa, že by si rada vedela, ako to šlo ďalej :D. Karlos by rád vedel, čo to má s tou Lianou znamenať a Ďuri zasa, že čo to je s tým Karlosom, ktorý bol divný už pri vatre a nepustilo ho to ani po návrate do civilizácie :) A k tvojmu pocitu o dotyku tém musím napísať, že v minulom veľkonočnom kole som napísal CELÚ pnpčku a na konci som si uvedomil, ze nemá nič so žiadnou témou a ani ich tam nijak neviem strčiť :D Neposlal som ju teda. Dnes sa mi však podarilo dať záhadnú ženu v temnote priam až do pointy, myslím si :D Tak som poviedku s chuťou poslal :))
21.04.2024
Kei
Pekné pekné. Dobre sa to čítalo, páči sa mi ako bol využitý drobný v podstate všedný fragment zo života a správnymi slovami posunutý na ďalšiu úroveň.
Tým, že sme na fantasy/scifi stránke, som očakávala, že aj ten vnútorný plameň bude mať nejaký význam, trochu väčší ako len obyčajná metafora, čo síce asi tak myslené nebolo, ale záver s tajomnou Lianou to celkom zachránil.
Čo mi vadilo bolo meno Karlos - mali sme Julču a Ďuriho, teda také slovenské osadenstvo a do toho mi Karlos nezapasoval, ale to len ako poznámka na margo.
22.04.2024
Lucika
Možno to skús dakedy rozpísať na niečo temné :) už chápem ako to bolo brané, asi ma len vyrušilo to, že sa to odohrávalo v lese :D
23.04.2024

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.