Diskusia 1/1: Bandulia

Podporte scifi.sk

Diskusia

8HitBoy
Pekné využitie obrázkovej témy, veľmi zaujímavý príbeh. Keby bol rozpracovaný, rád by som si ho prečítal. Chcelo by to ale popracovať na texte, našiel som tam minimálne také tri chybičky.
27.05.2023
Veles
Tých chýb tam bolo viacej, hlavne v priamej reči. Plus mi trochu nesedela prvá polovička príbehu, kedy neznámy hovorí čo sa deje. Skús to prepracovať :)
27.05.2023
Lucika
Ani mne veľmi nesadla tá prvá časť. Chcelo by to dáko ináč a ja by som začala normálne s úvodzovkami, ako priama reč. Ale inak fajn nápad, ozaj by to stálo za rozpracovanie :)
27.05.2023
Olex
Ahoj, chcelo by to vymeniť rozprávača, lebo takto je to veľmi dramatický príbeh podaný cez nezúčastnenú postavu. Vznikla ti tam zaujímavá dilema. Dieťa, ktoré je odmalička týrané a od blízkych sa nedočká ochrany a správnej výchovy, získa moc a rozhodne sa konať zlo. Je potrestanie takého dieťaťa skutočne výkonom spravodlivosti? – to je niečo na zamyslenie.
28.05.2023
Hieronymus
Vďaka všetkým za komentáre, cením si to. Jj, Lucika, teraz, keď na to pozerám, tak dať začiatok do úvodzoviek by nebolo vôbec blbý nápad. Chcel som niečo dosiahnuť, ale nevyšlo, nevadí. A aj zmena rozprávača by poviedke pomohla. Určite to prepracujem a znova sa to tu objaví ;)
28.05.2023
Tom Hotep
Začalo sa to zaujímavo, ale skončilo veľmi divne. Koniec pôsobil dojmom, že bol strašne rýchlo zbúchaný dokopy (nie som metalurg, ale mám pocit, že požiar v tábore by nebol schopný dosiahnuť takej teploty, aby sa tavil kov). Seknutie z jedného rozprávača na druhého tiež nebolo veľmi dobré, čo by mohli spraviť lepšie rozdelené odseky. Poviedka má potenciál, len by ju chcelo poriadne upraviť.
28.06.2023

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.