Diskusia 1/1: Pochod za malé duše

Podporte scifi.sk

Diskusia

MartinB
Tie nadpisy jednotlivých častí si mohol dať veľkými písmenami, nech to je zdeněk troška prehľadnejšie... ale to len taký detail, poďme k poviedke.
Za mňa zatiaľ najlepšia poviedka tohto kola. V prvej časti mi mierne vybuchla hlava, tam bolo kopec možno aj zbytočných informácií, druhá tretina ma bavila veľmi, okolo tej časti by som to možno chcel vidieť rozpracované ešte viac a záver tiež dobrý. Parádička.
09.03.2023
Veles
Bolo to dobré, jednoznačne to lepšie z tohto kola. Ale mám pár výhrad
Ten infodump v prvej časti. Je tam toho strašne veľa na veľmi malom priestore. Možno niektoré veci vynechať, alebo trochu viac priestoru tomu venovať.
Druhá časť sa mi zo začiatku moc nepáčila, ale keď som pochopil že je to písané ako satira, zmenil som názor. Podľa mňa by bolo ale lepšie, ak by si to prehodilo miesto s prvou "kapitolou", lepšie by to vyznelo.
Tretia časť bola dobrá, sem tam nejaká čiarka sa mi zdá že tam utiekla, ale pobavil som sa.
S čím ja mám osobne problém vo scifi, možno iným to nevadí, je používanie reálnych názvov na rôzne miesta a planéty. To ale asi len mne vadí. To je asi všetko :)
09.03.2023
Hieronymus
Super, ďakujem za komentáre. Hej, s množstvom informácií v prvej časti som to prehnal, aj som si uvedomoval, že je to asi cez čiaru, ale na koniec som si povedal, že to bude hádam v pohode :D Nabudúce to lepšie nadávkujem. S tým vymenením prvej a druhej časti to nie je zlý nápad, len si nie som úplne istý, či by to udalo správny tón celej poviedke, kontrast by tam bol tak či tak, ale ťažko povedať.
V každom prípade som rád, že sa to páčilo a miestami pobavilo. :)
09.03.2023

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.