Diskusia 1/1: Môj príbeh o zázračnej rastline

Filmová história scifi

Diskusia

B.T. Niromwell
Páčil sa mi začiatok, ako si rozprávať sám zo seba uťahuje. Len škoda toho konca, že je taký úplne jednoduchý.
25.02.2023
Veles
Začiatok bol dobrý, len celé mi to príde ako začiatok niečoho väčšieho. Viem že je to výzva, napísať viacej. Myslím si že by stálo za to pokúsiť rozpísať tento nápad.
25.02.2023
BaconBacon
Taká klasika. Príbeh jednoduchý - neurazí, neohúri, nepadne sa z neho na kolená, ale prečíta sa ľahko ako pierko. Ja ako rodený trnavák viem presne kade šiel hlavný hrdina s rastlinou, o to viac som príbeh precítil a vedel som si ho lepšie vizualizovať. Príjemné, oddychové čítanie.
26.02.2023
Arcey
Jednoduchá poviedočka, dobre sa čítala, ale dojem nič moc. Nič extra, čo by ma nejako chytilo tam nebolo. Keby v závere bola nejaká informácia, ktorá by celkový dojem zmenila na niečo iné, ako sa zdalo od začiaktu, bolo by to údernejšie. Inak, nemusí sa aloe vera nejako špeciálne extrahovať, aby malo zdravé účinky? To fakt stačí prikladať si rastlinu, alebo to bol iba fantasy motív?
26.02.2023
MartinB
Aloe bola skutočne zázračná a keby boli ľudia iní, bez predsudkov a mnohých ďalších "keby", mohla im pomôcť. to len taká myšlienka. Arcey - myslím, že aloe aj keď si len odtrhneš a potieraš si miesto tou šťavičkou, tak pomôže.
26.02.2023
MartinB
A vďaka za komentáre všetkým
26.02.2023

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.