Diskusia 1/1: Fontána

Filmová história scifi

Diskusia

Veles
Jedno slovo: Milé :) Pekný príbeh, tu ani netreba viacej rozširovať, páčilo sa mi to. A oveľa veselšie ako moja fontána :D
28.01.2023
YaYa
Veľmi milé, potešilo, zahrialo pri srdiečku :)
28.01.2023
MartinB
Super!
28.01.2023
Olex
Ahoj,
milučká poviedka. Veľmi sa páčila:)
29.01.2023
Arcey
Podľa mňa asi najlepšia poviedka v tomto kole PNP. Celý text som prečítal jedným dychom, skutočne dobrá práca. Zápletka skvelá a veľmi umne prepojené všetky tri témy. A skončilo to dobre. Je celkom sranda, ako môžu mať viacerí autori rovnaké myšlienky a nápady, ale v niečom sa vo výsledku dokážu odlíšiť. Veľmi podarená poviedočka.
29.01.2023
WriterInTheDark
Tak to je podarené, že sme napísali tak podobnú poviedku :D I keď myslím, že každá máme trochu iný štýl a vek, myslím, že je naozaj zaujímavé, že sme sa takmer zhodli v obsahu.
Mám len jednu poznámku. Keď mamička videla mačičku ( brrr toľko zdrobnenín :D ) tak sa jej nezdalo divné, že má mačka tri oči? To v pohode nechala dcéru s takým zvieraťom?
Inak pekná poviedka :)
29.01.2023
Lucika
Ďakujem krásne za komentáre, som rada, že sa poviedka páčila :)
@WriterInTheDark Áno, tých zdrobnenín je tam trochu viac pokope :D no, myslela som to tak, že videla mačku, ale nevidela jej oči, lebo bola zohnutá práve, alebo niečo podobné. Proste, že videla len to, že je to malé mača :)
29.01.2023

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.