Diskusia 1/1: Čierny a černejší

Podporte scifi.sk

Diskusia

kadas97
Wow...táto poviedka mi veľmi sadla do noty. Výborná fantasy.
09.01.2023
Veles
Nápad zaujímavý, aj prevedenie je celkom dobré.
Ale zase mi to príde len ako úvod ku niečomu väčšiemu, akoby to bola prvá kapitola. Plus ten koniec je trochu uponáhľaný, povedal by som. A neviem či som správne pochopil pohnútky jednej aj druhej skupiny.
Jednoznačne to ale patrí k lepším poviedkam tohto kola.
09.01.2023
Hieronymus
Páči sa mi svet, v ktorom sa to odohráva. Rovnako ako Veles mám pocit, že to je začiatok niečoho väčšieho, ale na kvalite to poviedke neuberá. Prečítal by som si to, keby sa autor rozhodol z toho spraviť román.
10.01.2023
Arcey
Parádna poviedka. Podľa mňa skončila v momente keď mala a ďalšie dobrodružstvá môžu pokračovať v ďalších poviedkach, aj keď je pravda, že forma románu by tomu asi svedčil viac. Niektoré štylistické chyby ale mierne znížili zážitok z textu. Páčilo sa m, v akom období sa to odohráva a aj to pekné prepojenie fantasy so skutočnou históriou, taká alternatívna fantasy. Škoda, že nebolo veľmi vysvetlené, aký dôvod má Klára oboch bratov nenávidieť, ale v kontexte udalostí sa dá viac menej uhádnuť dôvod. Len viac by prospelo, keby to tam bolo zahrnuté, možno v pokračovaniach sa dozvieme viac.
Hodnotím: 9/10
26.01.2023

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.