Diskusia 1/1: Sapca cu stralucire

Podporte scifi.sk

Diskusia

Olex
Ahoj,
cap bol zaujímavým temným prvkom. Z príbehu kričí vtieravá beznádej. Asi by som uvítala veľkolepejšie finále, v ktorom by hlavná postava odhalila prečo, kto, ako a presekla by kruh. Ale chápem, že nebolo dosť času. Podľa mňa by sa oplatilo príbeh dotvoriť, zaujal.
22.12.2022
BaconBacon
Ahoj. Ďakujem. V hlave som mal veru pokračovanie na dlhšie. Len čas nepustil, dokonca ani na záverečnú kontrolu, keďže sa hlavný hrdina raz volá Majo, potom Peter. :D
Ale ďakujem krásne. Komentár potešil a určite skúsim príbeh rozviť a dopísať. :)
22.12.2022
Veles
Fajne temné, to sa mi páči :D Trochu som predpokladal že sa to skončí krvavo, no nepokazilo mi to zážitok, skús to rozpracovať, rád by som si to prečítal. A dúfam že ťa uvidíme aj v ďalšom kole, alebo rovno aj v FP! :D
22.12.2022
Arcey
Zaujimavé. Tá zmena prišla celkom nečakane a atmosféra sa razom zmenila. Chyby by si určite našiel popri času na kontrole. Dúfal som, že príbeh skončí pozitívne, to by sa mi viac hodilo.
22.12.2022
Monika Kandriková
Taký Krampus-horor mi napadol - lebo sú Vianoce. Z tohto nápadu by sa ešte dalo dačo dobré vytĺcť. :D :D Na PNP veľmi solídne spracovanie. Super.
22.12.2022
Martin Hlavňa
Klobúk dole, málokedy čítam v rámcii PNP poviedky s tak dobrou atmosférou a postupný úpadok do šialenstva je famózny. Páči sa mi, že koniec sa v kruhu vracia k capovi, ktorý bol v úvode.
23.12.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.