Diskusia 1/1: Boj

Podporte scifi.sk

Diskusia

Martin Hlavňa
Opäť úctyhodný rozsah. Vidím, že je to ďalšia poviedka z cyklu o Kézarovi. Bohužiaľ pôsobí trochy vyseknutým dojmom, síce sa niečo udialo, ale nemám pocit, že by to bola uzavretá časť deja a mi trochu kazí dojem. Ale inak ma to bavilo. Ak som pochopil dobre, tak nepriateľ vlastne ani nebol nepriateľ, iba koledníci?
22.12.2022
Arcey
Ďalšia Hergertovka bez Hergerta :) Ja by som ho tom na tvojom mieste naozaj zakomponoval viac. Ja chcem Hergerta! :) Ale klobú dolu pred rozsahom. Trochu mi vadila forma na konci prvej scény, keď sa dialóg striedal s uvádzacími vetami, mohol si to pokojne napísať pod seba. Nápad fajn, ale budem držať s Martinom :) Je to vytrhnuté z kontextu a príliš veľa nevysvetlených informácií. Ono keď to dáš všetko raz dokopy môže to byť pecka, ale takto je to samo o sebe priemerné. V rámci PnP a hodiny je to super, nápady máš pekné, už to iba doladiť do lepšej formy. Páčilo sa m iaj to že si použil obe témy.
22.12.2022
Veles
S tým rozsahom nie som príliš spokojný :D Ale bolela ma ruka, tak som nemohol rýchlejšie písať. Táto konkrétna mi slúži len ako základ backstory pre jednu postavu.
Martin: Nepriatelia boli skutoční, sú takou paródiu kresťanstva (dúfam že tým nikoho neurazím). Celkovo som čerpal z kresťanských vecí (Tichá noc, dekani, Oltárnici, rúcha s krížom...)
Arcey: Chcel som vysvetliť minimálne to žiarene z očí, ako ho Oltárnici zmanipulovali, no tá ruka mi viacej nedovolila, mrzí ma to. Som si vedomý že asi nedostanem toľko bodov čo zvyčajne, ale teraz mi o to ani nejde. PnPčky z Hergert Univerze mi momentálne slúžia len na nápady a rozširovanie sveta, nič viac. A snažím sa vždy zapojiť všetky témy, nie vždy sa to ale podarí :)
22.12.2022
Ray Janonoff
Pripájam sa, vytrhnuté, ale inak fajn. Len čo, pri Kézarovi, je automatická sekera?:D
22.12.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.