Diskusia 1/1: Zvonár

Podporte scifi.sk

Diskusia

Veles
Keby to bolo trochu dlhšie, len by to prospelo, trochu atmosféry vybudovať. A zaujímalo by ma to tvorenie zvonov. Inak celkom dobré.
29.10.2022
Arcey
Príjemné a také halloweenske. Pár zbytočne opakovanných slov, dlhé odstavce a niektoré veci by bolo fajn poškrtať. A neviem, bolo to čudo, obor, alebo ježibaba? Akosi som nepochopil. Inak, čo ten otec s nožom?
29.10.2022
Olex
Ahoj,
ďakujem za komentáre:) To čudo je čarodejnica a obor je zvonár (vetu s obrom som omylom napísala v strednom rode, to určite čitateľov zmiatlo). Otec bol stopár, vystopoval dcéru a zabil obra i ježibabu.
29.10.2022
B.T. Niromwell
Páči sa mi nápad so zvonárom, veľmi atmosferické, škoda, že tam necengal viac, ale jasne, že pri PNP sa asi oveľa viac nedalo. Pri nedialogických pasážachmi občas prišlo, akoby sa veci diali trochu z rýchlika, akoby mi niekto len prerozprával obsah alebo som čítala tiráž, čo ttochu uberalo napätie, napr. na začiatku, ked spadla do vody. Žiadalo by sa mi to tam rozpísať trochu akčnejšie.
30.10.2022
Olex
Ahoj,
ďakujem za komentár:) Stihla som vymyslieť príbeh a napísať ho od začiatku do konca. Určite mu chýba tá správna atmosféra, nestačila som príbeh doladiť.
02.11.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.