Diskusia 1/1: Nevinná

Filmová história scifi

Diskusia

Veles
Vidím že tu vyhrala druhá téma. Bolo to zaujímavé, až na pár gramatických chýb. Zaujímalo by ma ale viacej o tej vojne.
29.10.2022
Arcey
Snažil som sa zakomponovať do toho všetky tri témy.
29.10.2022
Olex
Ahoj,
tvoja poviedka je plná fantázie, to sa mi veľmi páčilo. Myslím, že by bolo potrebné vysvetliť podstatu príbehu, akoby nám bola predstavená akási krátka časť komplikovanejšieho celku.
29.10.2022
B.T. Niromwell
Takže názov je vlastne spoiler, ešte že som si ho prečítala ako posledný :D No toto je už o dosť komplikovanejší príbeh ako v ostatných poviedkach, zostavený z veľmi dobrých nápadov ako stroje verzus démoni, rozmliaždená hlavička ako vysvetlenie Tekvičáka, upaľovanie obety. Dostávame sa tu potom aj k problémom, ltoré zložitejšie príbehy mávajú, napríklad ako to môžu byť traja najlepší veteráni, keď svoju úlohu konzistentne nie sú schopní splniť.
30.10.2022
Arcey
@Olex: Nemám dojem, že by to bola časť komplikovanejšieho celku. Snažil som sa vytvoriť nejaký zaujímavý svet, ktorý by mal v sebe zahrnuté všetky tri témy toho kola PnP a potom do toho zasadiť krátky príbeh. Či sa mi to podarilo, alebo nie, je otázne.
@Niromwell: Za ten názov sa ospravedlňujem, nič lepšie ma nenapadlo, chcel som, aby názov korešpondoval so záverom. Nad scenárom som premýšľal asi 15-20 minút, zvyšok mi zabralo samotné písanie. Takže logické chyby som nemal čas vylepšovať, ďakujem za pripomenutie. Niekde v texte som zabudol spomenúť to, že sa do akcie vrátili po dlhom čase, keď boli mimo boja, pretože boli pracovne neschopní po poslednom treste od Lucifera ako aj to, že na druhej strane tiež mali elitných vojakov a tak je jasné, že nie vždy bude nedeľa. Ale výhrada je to dobrá, možno by to bolo uveriteľnejšie, keby boli nováčikovia, alebo v zácviku. Našla si aj nejaké ďalšie problémy? Lebo si komentár napísala tak, ako keby tam boli aj iné logické prešlapy.
30.10.2022
Lucika
Celkom zaujímavý nápad to bol a chválim za to, že sa ti podarilo zakomponovať všetky tri témy :)
31.10.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.