Diskusia 1/1: Plášť a tma

Filmová história scifi

Diskusia

Veles
Námetom mi to pripomína tú hororovú poviedku o Popoluške, zdá sa mi že Marco to napísal. Toto nie je zlé, ale ani dobré, trebalo by to trochu rozšíriť podľa mňa.
09.09.2022
ama_rilla
Tiež mi to pripomína predošlú poviedku o Popoluške, ale tá mi prišla narozdiel od tejto viac vtipná a viac ma bavila. Mala som z počiatku dojem, že pôjde o akúsi paródiu, vtipné dielko, no nakoniec sa to obrátilo na krvák. Veľmi mi to nesedelo popravde. Možno keby poviedka ostala v rovine humornej, bolo by to lepšie.
10.09.2022
Arcey
Poviedka sa pokúsila o zmenu klasickej rozprávky, ale musím sa priznať, že sa mi nepáčilo, ako bola napísaná. Jednak som si nevedel zadefinovať hlavnú postavu a stotožniť sa s tým, čo všetko dokázala. Pochybujem, že by bola schopná si sama napraviť zlomenú nohu, keď zlomenina bola taká, až jej trčala kosť a určite by to nezvládla ani skrz bolesť. Drevorubač a vlk mi prišli tiež málo premyslený, chcelo by to viac detailov a toršku ponaťahovať čitateľa o tom, ktorý z nich bude ten zlý. Štylistika mi prišla fajn, niektoré veci by som ale prekopal.
29.09.2022
Ray Janonoff
Nie. To, čo u Popolušky fungovalo a nechalo dojem, že som dal hneď (asi) deviatku, tu proste chýbalo. Ak by pohodové napravenie nohy bolo začiatkom Janky, ktorá zvládne čokoľvek, skrotí vlka, zožerie drevorubača, babke nechá ešte pár rezňov, než sa vráti domov a odloží brokovnicu do skrine, to by ma asi chytilo, pretože napísané to bolo fajn. Takto koniec nezafungoval, proste som čakal, či otočíme úplne všetko.
29.09.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.