Diskusia 1/1: Portrét

Filmová história scifi

Diskusia

ama_rilla
Zaujímavý nápad, keby si mal viac času a priestoru, mohol by si sa viac sústrediť na budovanie napätie... Takto to šlo veľmi z rýchlika. Ale bolo to napínavé, trošku ma sklamal záver, čakala som nejakú väčší záhadu :) ale inak myslím, že na PNP si toho stihol až-až.
21.08.2022
Veles
Dobrý rozsah, to musím uznať ako prvé. Začiatok bol zaujímavý, ale čakal som asi že sa to inak vyvynie, ale aj tak je to dobré. Koniec už bol asi trochu písaný z rýchlika, a máličko klišé, ale hodil sa tam.
21.08.2022
YaYa
Poriadny rozsah. Páči sa mi postava tej umelkyne a to, že jej mágia je taká nezvyčajná, nie klišé. Dosť ale škrípu motivácie postáv. Prečo starší brat čakal, že ho zachráni práve ona? Musel vedieť, o čo ide, a určite mal lepšie prostriedky ako sa brániť než ženu s umeleckou dušičkou. Ešte mi nesedelo, že dosť veľa času si strávil tým, ako si nám hovoril, aké nebezpečné je večer otvárať návšteve, a potom žena prebehla v pohode cez celé mesto. Ale na hodinu fakt prekvapivo pôsobivý kus roboty. S tou postavou by som si ešte niečo prečítala.
21.08.2022
Milan "Miňo" Tichý
Najviac zaujala postava maliarky a jej schopnosť,ktorá však nakoniec nehrala, bohužiaľ, významnejšiu úlohu. Kvitujem tiež rozsah, škoda upináhľaného záveru
21.08.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.