Diskusia 1/1: Nevítaní hostia

Podporte scifi.sk

Diskusia

Veles
Toto sa mi fest páčilo :D Malo to dobrú atmosféru aj správny koniec. Ja osobne by som privítal trochu viacej akcie, ale to je len môj osobný názor :)
23.07.2022
Nebuzardar
okamžite idem šatniara robiť :D "vysoký, statný šatniar" by som teda chcel byť... roztomilé., bavil som sa a koniec fajny. Trhanie chudáka frajera trochu take schematické, viacej šťavy do toho trhania možno by sa hodilo... a aj dajak v tej priamej reči ukázať tú hrôzu, ktorú zažívajú postavy, by sa mi páčilo
23.07.2022
8HitBoy
Opäť text, v ktorom sa mi premisa a buildup páčili viac ako samotná pointa a vyvrcholenie. Zapracovanie pavúkoľudí mi prišlo príliš náhle, pomohol by možno keď tak nejaký foreshadowing, že o niečom podobnom sa už v meste hovorilo, prípadne že by našli nejaké pavučiny niekde... hocičo. Tak dôležitá a bláznivá scéna, ktorá je vlastne pointou celého príbehu, by nemala len tak padnúť z neba. Napísané je to celkom fajn, chcelo by to ale poriadny check, padlo mi do oka nejaké i/y.
24.07.2022
Milan "Miňo" Tichý
Miestami mi to prišlo veľmi strohé, ten urobí to, tá urobí tamto, on sa predstaví, ona sa predstaví... veľa vaty je chyba ale žiadna tomu tiež moc nepridá. Ale napísané je to obstojne, ku koncu to má celkom grády a hlavne je to zaujímavo uzavreté, aj keď teda zožrať ju mohol už na záchodoch... to by ale nemal to záverečné rande :)
24.07.2022
Olex
Ahoj,
veľmi pekne ďakujem za komentáre. Čo sa týka Toma, na začiatku to bol obyčajný študent brigádujúci v šatni, príšera sa z neho stala až pozdejšie. Nikde nie je napísané, že ju zožral, iba naznačené. Ak by som sa poviedku rozhodla rozpracovať, Ninu by som určite nechala žiť, mám ju rada a z Toma by som urobila znesiteľnejšiu príšeru so záujmom prekonať svoj údel. Aj keď som poviedku prečítala x-krát hrubicu i/y som nenašla - asi gramatická slepota.
25.07.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.