Diskusia 1/1: Peklo ružami vystlané

Filmová história scifi

Diskusia

Veles
Dobrý nápad, musím uznať :) Ak keď mňa najprv napadlo, či to nebude ten záhradník z Harryho Pottera :D
26.06.2022

8HitBoy
Na úvod musím klasicky skonštatovať, že po technickej stránke je to bezchybné a prekrásne napísané. Samotná pointa textu, akokoľvek bola vlastne naznačená na úvod, je prekvapivá a zastihla ma nepripraveného. Skvelá robota.
26.06.2022

Martin Hlavňa
Nápad veru parádny. Zhruba v polovici mi došlo, že je to príbeh o Šípkovej Ruženke z iného pohľadu a takéto veci sú presne podľa môjho gusta :) Moja jediná výhrada je len tak trochu pichnutie si do hniezda - ak sa celé dni staral len o ruže odkiaľ bral kašu, vajíčka a slaninku? :)
Výborná práca.
26.06.2022

Olex
Ahoj,
prostredie, v ktorom sa poviedka odohráva, bolo síce vypožičané (ja mám radšej originálne), ale príbehu sa nedá uprieť dôvtip a nápaditosť. Na tragikomickom konci som sa vážne dosť pobavila. Postaviť príbeh osobného pekla na tom, že si svedomitý pracant šľape po šťastí, ktoré má vlastne denne pod nosom, je od autora až škodoradostné. Výborne odvedená práca!
27.06.2022

xius
To bolo prenadherne. Sikovne schovane, ze spiaca manzelka bola rovnako krasna ako kedysi, ale doslova, nie preto, ze ju mal rad! A tak do seba kusky skladacky zapadli velmi pomaly, az vtedy ked mali. A k tomu este odhananie princov! :)
08.07.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.