Diskusia 1/1: Omega

Filmová história scifi

Diskusia

8HitBoy
Pekné, pasuje to k tebe, melancholické a zamýšľajúce sa. Páčilo sa mi občasné rozprávanie v prvej osobe množného čísla. Z výhrad by som spomenul to, že začínať opisom počasia, ak toto nie je nejako kľúčové k zvyšku textu nebýva zrovna šťastná voľba, nepôsobí to veľmi originálne a čitateľa lepšie zaujmeš niečím nápaditejším :) Text by tiež potreboval počesať, preklepy, zdvojené slovíčka, s/z. Inak to bolo rozhodne zaujímavé a fajn!
26.06.2022

Martin Hlavňa
Páči sa mi nápad a "storytelling prostredníctvom listu". Samovražda hlavnej postavy na mňa až tak veľmi neudrela, keďže som si ju nestihol nijak výrazne obľúbiť, alebo pochopiť emocionálne pohnútky. Možno nejak emocionálne podčiarknuť jeho zúfalstvo, prípadne tam pridať utápanie žiaľu v alkohole alebo iných "cyberdrogách".
Úplne super by bolo ten list, preložiť potom aj nejakým dejom, ktorý by naznačoval blížiaci sa záver. každopádne sa mi páči myšlienka gramatickej korekcie na sietnici oka. Asi by som preto našiel využitie :)
26.06.2022

xius
Atmosfera a detaily sveta okolo velmi fajn, darilo sa ti budit dojem, ze to ide ovela hlbsie. Inspirovat sa existujucim svetom je velmi dobra skratka! Najprv mi usla ta cast o klastore a pevne som veril, ze sa to odohrava vo vazeni. Strasne ma to doplietlo. :D Ale to je vina citatela, napisal si to tam.
Zaver sluboval nejaky zachvev nadeje a neprisiel, lebo sa zblasteroval namiesto vypocutia noveho klienta. Ale jeho rezignacia to vlastne naznacovala. Nebol ani tragicky, bolo mu to uz vlastne jedno.
Fajn! :)
27.06.2022

Olex
Ahoj,
veľmi sa mi páčil námet. Chýbalo mi však väčšie emocionálne prepojenie s hlavným hrdinom.
27.06.2022

YaYa
Mne sa to čítalo trochu ťažšie a ťažšie sa mi to aj chápalo. Dôvodom môže byť aj, že pôvodný svet vôbec nepoznám. Ten list je trochu prvoplánový, keďže rozpráva o svojej minulosti osobe, ktorá bola pritom, takže dosť vidieť, že tie informácie sú v prospech čitateľa, a nie Lenory.
Inak fajn, napríklad čo do atmosféry. Svet bez slov ako nápad zaujal.
Ako pri PNP sa nájdu chybičky, nejaké čiarky, predponu "mikro" by som písala spolu so slovom, niekoľkokrát bolo ľ tam, kde malo byť obyčajné l, ale to by sa vychytalo, keby bolo času viac.
28.06.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.