Diskusia 1/1: Nestihol

Podporte scifi.sk

Diskusia

Veles
Takto rozpoltený som ešte nebol asi pri žiadnej poviedke, čo som čítal :D Na jednu stranu, áno je to krátke, dej minimálny, ako celá poviedka v podstate... Ale mne sa to páčilo! :D
30.04.2022
siliante
Neviem... Skrátka neviem. Na jednej strane je mega super, že na takom malom priestore vieš ponúknuť toľko podnetov! Ale zostali pre mňa nerozvité - zo strany autora. Takže buď je to priestor, aby čitateľ zamakal a niečo vymyslel (čo je iste podnetný prístup, to kvitujem). No zároveň je to priveľký priestor na moju vlastnú fantáziu. To si môžem podoprieť bradu a rozmýšľať, tvoriť, fantazírovať... Rozprávač by asi mal ponúknuť aspoň o jednu vetu viac - aby vypointoval svoj čo aj mini-príbeh. Alebo aj mikro-príbeh. Ale pointa musí byť. Čiže pre mňa - návnada zaujala, ale nič viac neponúkla... Držím palce, aby nabudúce bol titulok "Stihol" ;)
30.04.2022
Ray Janonoff
(Ne)poviedka, ktorá zahreje - akurát by mal mať domov cca o 38km menej nie? :)
30.04.2022
Gullath
@Ray Janonoff, vidis, to by mohol byt ten drobny bod, ktory by mozno stacil pre silliante, aby som tam nemusel davat ziadnu dalsiu vetu :).
30.04.2022
ama_rilla
Podľa mňa to teda nie je veľmi poviedka, len prvý odstavec z nej ;) Aj keď nemusí mať každá poviedka neviem koľko strán, toto je ozaj kratučké a na takom malom priestore sa ani nemôže nič udiať.
01.05.2022
xius
Aale! Zasmial som sa, prekvapilo, to ma svoju hodnotu. :)
01.05.2022
Olex
Ahoj,
stopár nestihol a asi ani autor nestihol, tak predložil, čo mohol. Neviem, či si to takto plánoval, ale podarilo sa ti čitateľa zmiasť a donútiť ho premýšľať. Písanie je v tomto prípade hrou a je to autor, kto má navrch. Ja hodnotím mini mikro poviedku kladne:))
01.05.2022
Gullath
@Olex iba stopar nestihol :). Zvysok bol naozaj zamer. Akurat si stale kladiem otazku, ci som mal pridat niekde, ze uterak mal ozuzlany roh, lebo nakoniec som to tam nedal.
01.05.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.