Diskusia 1/1: Ticho a vôňa ozónu

Podporte scifi.sk

Diskusia

Nietzscrates Seeker of Arts
Použil som ako príslovku raz a moja existencia je definíciou zlej literatúry... xD Ale dobrá a krásna poviedka je dobrá a krásna poviedka. Gratulujem.
19.02.2022
xius
Uz ked som videl obrazok, vravel som si, ze "nope, toto je rajon Niromwell, tam si netrufam". :) Ale dala si vsetky tri a tak nadherne neprvoplanovo... Toto pokojne mohli byt prve stranky knihy pre deti a dospelych. Povzdych nad tazkov pubertov, uvahy kvoli komu a preco sa ide pozriet na autora hudby, ze je radio seda zona... Pila si z Euterpé plnymi duskami! :) Strasne sa mi to pacilo.
19.02.2022
xius
*tazkou pubertou, bohovia zmilujte sa, kde sa edituju komentare :D
19.02.2022
YaYa
Super je to, vidno , že ti šlo písanie ľahko od ruky. Páčilo sa mi, ako mali postavy už na takom malom priestore naznačené povahy. A aj, že to bolo rádio :)
20.02.2022
nenasytnik
Takze zoberies vsetky 3 indicie na pisanie. Z kazdeho spravis efektivne dolezitu cast pribehu. Kto hral na klaviri nechas ledabolo visiet vo vzduchu a este to tak mrazivo zakoncis ze z obycajneho dna pubertiakov je celkom drsna prihoda.
Skvele.
20.02.2022
Monika Kandriková
Nemožno neoceniť tri indície a živosť postáv. Kopnúť do toho! Desina. :D :D
22.02.2022
Veronika Valent
Neuveriteľné, koľko sa dá spraviť na malom priestore. Páčili sa mi slovné spojenie ako začalo kropiť, strašne dávno som to nepočula. Takisto veta: "Robot pokračoval v preberaní odpadu a Kubo v devastovaní verejných priestorov." Vyvolala mi úsmev na tvári aj pri takejto vážnej poviedke. Spôsob, ako prirodzene si zakomponovala všetky výrazy, ma tiež dostal. V jednom momente som bola na sídlisku môjho detstva, keď sme nejaké veci po robotníkoch aj my ničili, v druhom v postapokalypse, kde všetkým ide iba o prežitie. A možno aj o niečo viac.
02.03.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.