Diskusia 1/1: Posledná uspávanka

Panteón majstrov hrôzy

Diskusia

HB
Au! Dnes ste všetci veľmi depresívni. Na začiatku zatancovalo i/y trošku bachatu, čo vždy jemne skazí dojem, ale zvyšok textu to vytiahol dosť vysoko. Zaujímavá revenge story, pekný jazyk, opäť na poviedku vymyslenú a napísanú za hodinu fakt veľmi fajn.
25.09.2021

WriterInTheDark
Ďakujem. PNP som skúsila prvýkrát. Bolo aj trochu stresu či to stihnem, takže chyby tam určite sú. Inak ja som v tomto fakt stará škola, všetko píšem do zošita ( tak mi to lepšie myslí), a potom to prepisujem, čo som si dnes nemohla dovoliť. Nuž išla som z kožou na trh, bez úprav, bez betareaderov a tak. A som zvedavá na všetky názory.
25.09.2021

ama_rilla
Mne sa páčil rozprávačský štýl, to, že to bolo v písanej v prvej osobe, tomu dodalo "śťavu", niektoré vety boli veľmi sugestívne. Trochu mi nie je síce jasné, kde hlavná hrdinka nabrala schopnosti na vyvraždenie vojakov, ale až tak mi to pri tom celom nevadilo :)
26.09.2021

B.T. Niromwell
Maľuješ tu veľmi pekné obrazy. Štýl rozprávania rozhodne hrá prím, už len naozaj domyslieť, ako bolo spomenuté, odkiaľ tie schopnosti prišli, amok by mohol fungovať jednorazovo, ale aby zvládla riadnu vyvražďovačku, chcelo by to čosi presvedčivejšie. Páčilo sa mi, že na rozdiel od mnohých iných poviedok tohto kola si tému trochu otočila a nešlo o záchranu dieťaťa. Inak pozor na môj-svoj.
26.09.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami