Diskusia 1/1: Cesta

Podporte scifi.sk

Diskusia

Monika Kandriková
Dočítala som aj bez diakritiky, lebo to držalo lajnu. Ale! :D :D Nabudúce prosím o trošku väčšie prekvapenie. :D
19.06.2021
YaYa
Uuuuf, tak nad chýbajúcou diakritikou oko neprižmúrim. Na mäkčene a dľžne ani tá hodina nie je primálo. Potom človek pri čítaní zbytočne rozmýšľa, či boj súboj čestný alebo cestný a či tam boli roľníčky alebo roľničky. Proste, poviedka nie je messenger. Pokiaľ som dokázala vnímať samotný dej, bol taký dosť priamočiary, možno by to chcelo ozvláštnenie.
20.06.2021
8HitBoy
Príbeh je fajn, neurazí, neprekvapí, ale aj napriek tomu dosť šikovne zachytáva pocit z toho posledného momentu v živote oného samuraja. Za tú chýbajúcu diakritiku by si si ale zaslúžil poriadne narezať na zadok! Nabudúce nech sa ti to už nestane!
20.06.2021
B.T. Niromwell
Hm, tak toto bolo dosť strastiplné čítanie, ďalší krok by už bol asi len písať bielym písmom na bielom papieri. Celkovo je tam pomerne dosť omáčky a ako bolo spomenuté, príbeh sa ťahá dosť predvídateľne. Potenciál tam ale je, len by to chcelo zaujímavejší príbeh. A pokiaľ ťa lákajú takéto atmosferické, filozofické kúsky, budeš musieť dať čitateľovi šancu sa do nich zahĺbiť, čo bez diakritiky nepôjde.
20.06.2021
kAnYs
Dobre. Az na tu diakritiku a fakt, ze sme sa vlastne nic nedozvedeli. Aku spravu niesol, kam a komu? Ale inak moze byt. Plus jediny fantasy element tam bol uplne zbytocny, ale na take si ja nepotrpim. Pribeh fajn. Len by ma zaujimalo o aku spravu sa jednalo. Ale ako sonda do duse samuraja dobre. Hlavne na tu kratku dobu. Len si nainstaluj slovensku klavesnicu a nauc sa ju pouzivat. Lebo inak sa to bude citat asi tak dobre, ako tento moj prispevok.
20.06.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.