Diskusia 1/1: Nepovolené lietajúce objekty

Podporte scifi.sk

Diskusia

Myrmarach
V tejto poviedke ma veľmi rušila nejednotnosť v menách jednotlivých postáv. Oceňujem snahu o humor, ale za mňa žiaľ dosahuje úroveň Juraja Kemku. Zrejme nie som cieľová skupina.
20.02.2021

BocianSara
Znudený úradník a neodbytná zákazníčka ma vždy pobavia, najmä v takomto svižnom podaní s koncom sveta :) Mená Ferdinand Husiarka a pani Slamová sa mi zdajú tiež úplne v poriadku :D
20.02.2021

B.T. Niromwell
Veľmi príjemne napísané. Oceňujem prepis UFO skratky. Jediné, čo mi nerezalo, je že prečo človek, čo sa týmito objektmi denne zaoberá, v nich neverí, keď tam boli viaceré existujúce lietajúce veci spomenuté.
20.02.2021

HB
Mne tam ten humor sedel. Poviedka sa nebrala vážne takým roztomilým spôsobom. A hej, nelicencované lietajúce objekty boli top! :)
21.02.2021

YaYa
Poviedka je fajn, hoci stred by sa dal trošku zosekať od neužitočných detailov. Budem ale za hnidopicha: raja nie je hlavonožec.
21.02.2021

Dzany
Ďakujem za komentáre :) Súhlasím, bolo by treba vyladiť najmä to, aby Slamová pôsobila šialenejšie a jej predošlé sťažnosti neboli až také reálne. Zámer bol vykresliť ju ako takú tú otravnú osobu, ktorá podáva oznámenie aj za každú lietajúcu veveričku - ale toto mi nejako v tej rýchlosti ušlo, a tak sa nekonalo ani poriadne prekvapko na konci. Čo sa humoru týka, Kemka je naozaj dno, dúfala som, že to dotiahnem aspoň na Nogu a Skrúcaného. :D Možno nabudúce :) A ten hlavonožec! :-o To som si vôbec neuvedomila! Hlavne, že som stíhala googliť, aby som neurobila hrubku v slove Hipogryf. :D :D ach.
21.02.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami