Diskusia 1/1: Vianočná mega súťaž so scifi.sk: Hirohiko Araki - JoJolion

Podporte scifi.sk

Diskusia

Goran
Táto recenzia, hoci nie je zle napísaná, má, podľa mňa, jednu ooobrovskú chybu: je tu pre milovníkov a znalcov, pre nich to je pocta, ale človeku "zvonka" príliš nepovie...
07.01.2021

HB
Čo je samozrejme úplne pochopiteľné, keďže sa jedná o ôsmy diel dlho fungujúcej série, kde síce každý diel je samostatný, ale diely na seba nadväzujú vzťahmi medzi postavami a istými rámcovými konceptami (standy atď.). Keďže je to ôsmy diel veľmi špecifickej série, logicky predpokladám, že túto recenziu by vyhľadal primárne niekto, kto vie o čom :P
Rovnako ani športový komentátor nezačína svoj komentár vysvetľovaním pravidiel daného športu.
07.01.2021

Goran
S poslednou vetou sa úplne stotožňujem, to je pravda. Len teda si myslím, že nebola najšťastnejšia voľba dať tú recenziu do súťaže... ja sama dosť špecifická, v súťaži je asi vhodné niečo "univerzálnejšie".
08.01.2021

YaYa
Maťo, ako dobre. Recenzia má, čo mať má. Po technickej stránke by som si možno opäť rypla do dĺžky odsekov a zhrnutie deja by som tiež asi zostručnila. Najväčší problém ale je, že som mimo cieľovej skupiny textu, tak ma ho ani veľmi nebavilo čítať. Pre fajnšmekrov to ale musí byť super článok ;)
08.01.2021

cyberstorm
Mato je to fajn, ale vela, vela, vela, prilis velmi vela informacii. Osobne sa citim nimi byt trocha zavaleny. Ja osobne by som pri popise deja nesiel az tak velmi di hlky. Jednak je to pre neznalca anime/mangy prehustene, po druhe byt fanusikom ktory to este necital tak ma to nastve za spoiler.
Paci sa mi ze si porovnal s inymi castami/volumami serie. Celkovo by som to ale skratil a zjednodusil. Inak fajn :)
09.01.2021

HB
Viem, rozumne hovoríte, ja som celý tento článok bral vlastne ozaj skôr ako článok pre seba, kde som sa vybláznil v ohľadom veci, ktorá ma šialene baví. Hej, asi som menej hľadel na čitateľov a nie je to taká recenzia, aké píšem bežne. Taký bočný úlet, neriešil som výhru, chcel som to dať von. Som rád, že aj napriek tomu sa porote, z ktorej o každom jednom členovi mám veľmi vysokú mienku (čo sa týka recenzovania), vcelku páčila! :)
09.01.2021

cyberstorm
Mne sa paci to ze si sa vyblaznil. A kvitujem ze to bol nadseny clanok pre teba ako od fanusika pre fanusika ;)
10.01.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami