Diskusia 1/1: Nepriechodná izba na prenájom

Podporte scifi.sk

Diskusia

B.T. Niromwell
Tak toto bolo riadne intenzívne! Páčil sa mi jasný predel medzi rozprávačmi, skvelý spôsob ako čitateľovi priblížiť obe strany. Až na to, že by sa zišlo trochu viac informácii. Na konci som bola chvíľu dosť zmätená, ale potom to posledný zápis napravil.
24.10.2020

10Geek
Napísané je to naozaj remeselne dobre, ale pointa mi úplne ušla. Nepochopil som to. Moja škoda
24.10.2020

HB
Dobre zachytený postupný prepad hlavného hrdinu do šialenstva, to naozaj kvitujem!
24.10.2020

Monika Kandriková
Nenávisť je najväčší zloduch, lebo nikdy nebudeme všetci rovnakí, všakže :D :D
25.10.2020

Magda Medvecká
Čitateľne napísané a dosť veľký rozsah, za hodinu veľmi dobré. Vydaril sa aj ten rozdiel medzi rozprávačmi. Aké hrozné môže byť nepochopenie! :D Ale fakt som nepochopila, čo boli zač. Obaja mi prišli ako ľudia, môj prvý nesmelý typ bol upír (keďže tu boli už zo dve také), ale na toho tie náznaky nesedeli! Čo boli zač? Prezradíš nám to? :D
04.11.2020

Dzany
Jaj, ja som si vôbec nevšimla, že sa tu niekto niečo pýtal. :) V podstate bol môj zámer taký (ako som ho za hodinu stihla domyslieť), že ten pôvodný obyvateľ - písač denníku bol obyčajný človek, samozrejme tiež trochu čudák a samotár. To, kto je nový spolubývajúci, som nechala trochu na fantáziu čitateľa, ale myslám, že upír to nebol, to by až tak nesedelo. V texte mierne naznačujem, že tam šlo o trochu postapo svet po invázii istého druhu mimozemšťanov (ktorí vedia prežiť vo veľmi nehostinnej atmosfére a sem-tam si pochutia aj na ľuďoch, ale nikoho samozrejme netreba hádzať do rovnakého vreca :) - konkrétne za mňa to boli také tie jašterodiné typy, niečo ako Sorlag v Quake champions, ak to poznáte, len možno trošku v humanoidnejšej podobe. :D :D Ale to je v tomto momente len na báze osobného vkusu a fantázie, keďže do textu sa nič také nestihlo dostať. :)
22.11.2020

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami