Diskusia 1/1: Keď padajú anjeli

Podporte scifi.sk

Diskusia

xius
Prepekne! Citit z toho nahromadenu kreativitu, asi si dam chvilu pauzu. :) Paradny start, slabsie odhalenie anjela (znudeny nesmrtelny) a zaver som si zase uzil. Elenina nasilnost a priamociarost prekvapila, presne ako mala.
26.09.2020
B.T. Niromwell
Dosť vymakané a originálne. Páčil sa mi slang v priamej reči, hoci praštiť je šechizmus a nie je v priamej reši, možno by sa hodilo tresnúť. Dobrý začiatok in medias rez či ako sa to píše :D Zo začiatku som sa zamýšľala, žeči cítia bolesť, no to sa potom vysvetlilo, alebo prečo Elena berie tak zľahka, že jej pristál niekto v smeťoch a konečne je živý, ale švetko to do seba zapadlo a dáva to zmysel. Je to veľmi zaujímavý svet.
26.09.2020
8HitBoy
Je to skvelý nápad a je zároveň dosť dobre podaný. Drobné preklepy dávam na vrub krátkemu času. Vytknem asi len priveľa vulgarizmov. Dobre použitý vulgarizmus v texte je fajn, ale tu ich bolo na môj vkus priveľa a pôsobili na mňa rušivo. Beriem ale, že to môže byť mnou, keďže zvyšok komentujúcich znie zatiaľ nadšene! Dobrá práca :)
26.09.2020
Magda Medvecká
Krásne a nečakané, zaraďuje sa do mojich top poviedok kola. Myslím, že sa mi tam niečo nezdalo, ale cestou som na to zabudla, takže asi je to dosť dobre urobené. Vulgarizmov tam bolo naozaj veľa, väčšinou som skôr za to, aby ich bolo menej. Na druhej strane, bolo to také... osviežujúce? Ten kontrast, ako si ona neberie servítku pred ústa a on je veľmi pokojný a korektný. A nakoniec to zapadlo aj do jej osobnosti. Len mi bolo chudáka Júliusa ľúto, držala som mu palce, nech to s ním dobre dopadne. Ale už to ťahanie za vlasy malo naznačiť, že k nemu nebude úplne dobrá. A tá scéna, ako si začal búchať hlavu o betón, bola dosť silná, páčila sa mi asi najviac z celej poviedky. Vlastne by som si dosť rada prečítala niečo ďalšie z tohto sveta :)
26.09.2020
Milan "Miňo" Tichý
Super originalita vykresleného sveta. Na môj vkus trochu veľa preklepov a vulgarizmov, dokonca aj mimo priamej reči. Slušný kontrast medzi hlavnými postavami a dialógy to ťahali do dobrého tempa, ktoré si príbeh udržal až do konca.
27.09.2020

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.