Diskusia 1/1: Dar

Filmová história scifi

Diskusia

8HitBoy
Veľmi príjemné. Z tvojich textov vždy cítiť, že si naozaj vypísaný autor a dnes tomu nie je inak. Viackrát si použil naozaj krásne slová a opisy.
26.09.2020

xius
Pointa tip-top. Malo to az takmer rozpravkovy nadych. Aspon nahliadnut do jeho neuveritelnych prihod by bolo plus. :) A bacha na zapis priamej reci.
26.09.2020

B.T. Niromwell
Nuž, záludnú otázku si nám položil :D Páčila sa mi najviac prvá polovica krutej prokrastinácie a hrdosti autora, že dokončli pol strany, ach, strašné zrkadlo duše :D
26.09.2020

kAnYs
Dobreee. Otazka bola naozaj zakerna :D Asi by som jasal stastim, ze som zadarmo slavny ale neskutocne by ma sralo, ze som to naozaj "nenapisal sam." Hmm. Co tak nespalovat, ale skusit aj tak sam napisat? Ale to by som asi furt cheatoval a cumel do tej uz napisanej knihy :D Naozaj dobre, zaver to vytrhol. 8.
26.09.2020

YaYa
Toto bolo fajné, mal nádherný autorský blok. Páčia sa mi vety ako: Potichu odišiel na večnosť hore komínom. Neviem, čo by som spravila. Iste by som bola radšej čarodejníkom, ktorý hotovú knihu spáli a radšej ju napíše sám, aby si užil aj ten proces. Ale ktovie, či by som sa v skutočnosti nezlomila, mať tak takúto možnosť :)
27.09.2020

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami