Diskusia 1/1: Bež, bež, utekaj...

Fantastická poviedka 3.
kolo

Diskusia

Myrmarach
Toto bolo super! Akčné, napínavé, doslova to človeka "vcucne". Čo by som vytkla, je reakcia hlavného hrdinu na konci poviedky. Pár sekúnd predtým sa lúčil zo životom a teraz to len tak hodí za hlavu? Ja by som na jeho mieste bola asi pekne naštvaná :D 8 bodov
23.05.2020

Marek Páperíčko Brenišin
"Mesto patrí nám, vy ľudské červy." to úplne zaklincovalo. Ináč je to dobre strelená poviedka, pobavilo :-D 8 bodov.
23.05.2020

HB
Boze, super, fakt veľakrát som sa dobre zasmial :)
23.05.2020

Monika Kandriková
ahoj Myrmarach -- ale môj hrdina predsa vie -- ako to povedať a nespojlerovať :D :D - ono sa to nedá povedať. :D :D jeho vzrušenie je pochopiteľné, ale dôvod je iný, nič nemusí hádzať za hlavu. :D :D
23.05.2020

Aleš Horváth
ako páčilo sa mi to až na jeden detail. myslím si že keď človek. beží e+2 tak dlho nevydrží a nie to ešte zrýchliť na e+3. nehovoriac o tom že keď človek beží a Tyro urobí krok tak by ten človek dlho nevydržal.
a problém vidím aj v tom, že on musel vedieť že to nie je reálne.
mimochodom, keď v upútavke vymením slovo potvora za slovo žena :-D tak máš veľkú pravdu. a sám rozmýšľam či je horšia tá potvora alebo zúfalá žena. ale, o tom potom ;-)
24.05.2020

YaYa
Ja sa ťažko sústredím na akčné scény, ale s touto som mala menší problém ako zvyčajne. Myslím, že preto, lebo bola vhodne poprekladaná tými narážkami. A koniec tomu dal úplne inú príchuť, super :) Dokonca nevidím problém ani v tých reakciách a v tom, že musel vedieť, že to nie je reálne a pod. Keď ľudia hrajú počítačovú hru, tak tiež vedia, že to nie je reálne a aj tak ich to vtiahne do deja.
24.05.2020

Monika Kandriková
Dík všetkým za komenty. :D :D A k tej reálnosti -- nuž, áno, T-čko bol síce hologram, ale ako vraví YAYA, môj hrdina sa s ním pekne zahral. A tá šanca na výhru mu bola zrejmá od prvej chvíle. Preto provokoval Rexa a počítal bežiaci čas. Kino mi chýba, ach jo, a takúto reklamu by som brala všetkými desiatimi.
24.05.2020

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami