Diskusia 1/1: Svetová mágia

Podporte scifi.sk

Diskusia

Myrmarach
Páčila sa mi myšlienka na začiatku. Kúzla dobre prepracované. Nepáčila sa mi myšlienka na konci. Vety sú dlhé a ťažko zrozumiteľné, na jazyku treba poriadne popracovať. 4 body
02.05.2020

Marek Páperíčko Brenišin
V niečom si sa zlepšil, v niečom zasa nie. Takže najprv to dobré. Mal si našliapnuté na celkom zábavnú poviedku. Siahol si po lacnej pointe. Čiarky si s tebou robia, čo chcú, občas sú nejaké hrúbky a nelogizmy. Najprv dokáže vlka vyradiť aj začiatočník, ale je dobre zabezpečený, lebo kniha. C''mon, máš na viac. 4 body.
02.05.2020

xius
Hodina je strasne malo casu. Dokazat tam strcit hoci len naznak systemu, postavy a nejaky vtip, to je vykon. :)
Jazyk by potreboval uhladit, stylovo strasne tancuje. Na zaciatku sa mi ale velmi pacilo, ze magovia zneli ako rozpraval moj dedo. To by stalo za to este niekde zapracovat!
02.05.2020

8HitBoy
Bohužiaľ trošku pokrivkával jazyk, pravopis, ale aj uveriteľnosť dialógov.
03.05.2020

B.T. Niromwell
Pekne si sa pretancoval zadaním:) Ja to vidím torchu opačne, trochu veľa vysvetľovania na začiatku na mňa, ale koniec ma zaujal.
04.05.2020

Milan "Miňo" Tichý
Dobrých nápadov tam bolo dosť. Len ich prednes pokrivkával. Dialógy pôsobia strojene a účelovo. Sú veľmi nedôveryhodné a pôsobia nasilu. Veľa vecí sa dá vysvetliť dejom, lenže ten tu vlastne absentoval. Taktiež logické chyby ako spomenul Marek. najprv je to super zabezpečené ale je tam kniha na to aby sa to dalo obísť?? Potenciál tam je, len spracovanie treba doladiť. Za hodinu sa to dá spraviť lepšie
08.05.2020

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami