Diskusia 1/1: Prísaha

Fantastická poviedka
4.
kolo

Diskusia

YaYa
V hlavnej úlohe tohto príbehu by som si pokojne dokázala predstaviť jedného menej stabilného pána, ktorého sme pred týždňom stretli na zastávke pri vianočných trhoch. Ktovie, na aké tajomné miesto ho potom 68ička zaviezla... Celkom zábavná vec, niekoľko obstojných hlášok, zopár obohranejších, ale úvod s pointou sa pekne spojili do stonehengovského kruhu. Aj keď cestou zo slovenských trhov by asi skôr narazil na dvanásť mesiačikov ;)
01.12.2019

Stano Lacko
Dobre gradovanie pribehu, len ten koniec je taky nedotiahnuty, viac krat som sa vracal v texte, ze co do pekla? Kde si to myslel, nakoniec som to vzdal ;-)
01.12.2019

YaYa
Stano, ak správne chápem, čo si nevedel nájsť, tak úplne prvá veta: „Bohovia...prisahám, že už nikdy nebudem piť...len ma dostaňte domov!" Ak nie, tak sorry :D
01.12.2019

Kei
Vianočný punč robí divy. :) Zasmiala som sa, pointa sadla. A pobavil ma aj ten spáchaný hriech a ďalšie drobnosti :D Určite by to ešte šlo vyšperkovať a trochu doladiť, napríklad na konci, kde naleje obsah fľašky do krku a hneď čaká opojenie - tam je preskočený veľmi dôležitý medzikrok - ešte skôr, než nastane opojenie by mal pocítiť chuť. Ale to je už len poznámka na margo.
01.12.2019

Marek Páperíčko Brenišin
Pobavilo :-D Prvá veta dávala tušiť pointu, ale aj tak som sa na konci zasmial. Trošku by to chcelo došperkovať záver, ale ináč veľmi dobré. V texte som si všimol často opakovanie sa podobných alebo rovnakých slov ("padajúce hovná... padali", "Nápory vetra sa opierali..."), ale to sú veci, ktoré by vychytal dobrý betaríd. Za 8 :-)
02.12.2019

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami