Diskusia 1/1: Hliadkový let

Diskusia

YaYa
Trošku pripomína Eragona, trošku Ako si vycvičiť draka. Celkom príjemné, s potenciálom na pokračovanie na konci. Ak by si to rozvíjal, chcelo by to nejaké originálne ozvláštnenie, aby si každý čitateľ hneď nepredstavil spomínané diela.
01.12.2019

Marek Páperíčko Brenišin
Súhlasím s YaYou, hoci ja sa snažím na Eragona zabudnúť a až taká briskná u mňa tá asociácia nebola. Je to síce skôr obraz, ale s veľkým potenciálom. Dobre to ide, záver je trošku seknutý, ale beriem, neduh PnP. Dal som 8 :-)
02.12.2019

Kei
Problém s drakmi je ten, že sú obľúbení a je o nich hromada poviedok a kníh, takže ak nepríde autor s naozaj originálnym prístupom či príhodou, vždy bude niekomu niečo pripomínať. U mňa to nie je Eragon, pretože ten ma nezaujal a tak sa mi ani nepchá do asociácií, ale hneď som si spomenula na sériu Temeraire od Naomi Novik a tiež na trilógiu Dragonlance, ale nevadí, lebo príbeh s drakom vždy poteší :D Páči sa mi vyobrazenie letu, a aj samotný nápad je dobrý, len ten záver pôsobí neukončene, lebo sa mi žiada zistiť, prečo k tomu došlo. Aby pointou bolo zistenie, že niekto mu to urobil schválne, tak by to muselo byť trochu inak napísané a možno bez zbytočného vysvetľovania, že kto asi to spravil, ale taký záver sa ťažko dolaďuje v PnP.
A pozor na vety ako: Poďakoval som sa. - Nasleduje hneď za samotným poďakovaním, takže je jasné, že to spravil, zbytočne to ešte písať. Ale to by sa vychytalo pri korekciach, keby to nebola PnP.
04.12.2019

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami