Diskusia 1/1: Súhvezdie líšky

Diskusia

Alexander
Trošku mi to pripomenulo Paulo Coelhovho Alchymistu.Tie "mimochodom" narážky (ryšaví nemajú dušu),vyjadrenia (započúval sa do ohňa)-veľmi fajn.Nie je to zbytočne rozvláčnené ,aj keď vyšperkovať si to ešte troška mohla...páčilo sa mi to.(NECHCEL SOM HODNOTIT, KEDZE SA TU OBJAVIM,ALE INAK SA NEDALO KOMENTOVAT,TAK V RAMCI FAIR PLAY PRASNEM VSETKYM ROVNAKO-GOOD LUCK.)
02.11.2019

Aleš Horváth
Poviedka mala rozpačitý úvod, potom asi ako sa ráno zobudil ma to vtiahlo do deja, síce minimálneho. Atmosféra bola taká tajuplná, stále som sa pýtal, že kto je tá líška, no odolala si pokušeniu ju transfigurovať. Určite sa dalo pokračovať a rozvinúť dej niekam viac ako na príhodu čarovného predstavenia.
Mňa tá veta o ryšavých viedla skôr k Harry Potterovi..
04.11.2019

Iv
Za súhvezdím líšky sa neskrýva žiadna legenda, takže je tu priestor vymyslieť čokoľvek, čo len fantázia dovoľuje. Poviedočka je toho dôkazom. Možno nie je ani dôležité, odkiaľ sa mág vzal a odkiaľ sa vzala líška. Došlo k spojeniu duší, ktoré aj v živote častokrát nastane, keď to najmenej očakávame a vzíde z toho niečo prekvapivé, čo bolo v poviedke pekne, priam poeticky - lyricky napísané. Dodalo to poviedke pocit tajomna, mágie a priestor pre imagináciu. Hoci, nebolo by na škodu, postavy viac dokresliť a pointu zdôrazniť.
05.11.2019

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami