Diskusia 1/1: Perina z hviezd

Filmová história scifi

Diskusia

hayd
Keby si preventívne občas pofajčia trafku, mohlo to celé dopadnúť inak...
28.09.2019
Monika Kandriková
Výborne napísané -- ale, stiahla som bod za nevysvetlenú perinu z hviezd ak sa uzdraví :D :D a bod za to, že takto k človeku s rakovinou - povieš si psychopat nemyslí, pravda, je to horor, pravda, ale predsa len - príliš mnoho motivácie/premeny syna zostalo nevysvetlené ... asi som citlivka. :D :D A já byť tá mater - prídem hentohto strašiť do basy, by som mu urobila z doživotia peklo. :D :D
28.09.2019
cyberstorm
To bola rakovina mozgu? Aj tak dobre...a krute... Velmi krute. Az mi moje kamenne sedco stislo. A smutne :''(
29.09.2019
Kei
Naozaj dobrá hodinovka. Drsná a mrazivá, jediné čo by som vytkla, je ten prerod z milujúceho syna v psychopata. Síce je tam vysvetlené že sa menil postupne, ale vzhľadom k extrému ku ktorému dospel mi to škrípe. Uverila by som vraždu v afekte, ale spôsob akým ju pochová chce inú náturu.
Tak či tak, dať dokopy takýto text v časovom rozsahu ktorý bol k dispozícii, klobúk dole.
29.09.2019
Marek Páperíčko Brenišin
Ďakujem všetkým za komentáre :-) Toto bola poviedka, ktorá sa rodila za okolností "dofrasa, mám už iba desať minút!!!" :-D Uvedomujem si, že mi preto ušlo trochu to prepojenie, plus, už neostal čas na vykresľovačky synovej premeny v totálneho psychopata. Ešte raz vďaka za všetky hodnotenia.
30.09.2019
Milan "Miňo" Tichý
Nebudem opakovať, všetko už asi bolo povedané. Je to hodne dobré, ale škoda, že nebolo viac času na vysvetlenie pár vecí. Viď ostatné komentáre.
03.10.2019

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.