Diskusia 1/1: šepot temnoty 1

Podpor scifi.sk 2% dane

Diskusia

Kei
Nič v zlom, ale text vyzerá len ako úryvok tej prvej časti :) Je ťažké sa vyjadrovať k takému kúsočku po obsahovej stránke, tak ostáva gramatika a štylistika. To prvé - skontrolovať taký krátky text by mala byť pre autora psia povinnosť, hlavne keď je to už druhá verzia.
No a štylisticka - je vidieť že autor nie je vypísaný. A aj keď je úvod oproti prvej verzii poupravený, stále má veľa nedostatkov - väčšinou takých začiatočníckych. Napríklad príliš veľa zámen (jej, tá), opakovanie slov (pomyslela si to, pomyslela si ono) a ostatné nedostatky by som zatial ignorovala, kým sa nepodarí zvládnut základy.
Odporúčam viacej čítať a sledovať ako píšu skúsení autori no a napísať niečo nové, lebo ak opravujeme jedno a to isté dookola, tak sa v štylistike zacyklíme a vysledok bude rovnako kostrbatý ako pôvodný text. No a chcelo by to písať viacej a častejšie, nie iba raz za čas :)
01.05.2019

Jakub
Hej je to úryvok, ale dosť som ho vylepšil a spolu by to bolo dosť dlhé. Takže som sa ho rozhodol rozdeliť na dve časti. Mám už novú časť preto to dávam na internet znova aby to čitatelia nemuseli hľadať.
Ďakujem za rady a kritiku. Píšem ešte len chvíľu a snažím sa zlepšiť.
04.05.2019

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami