Diskusia 1/1: Ruža

Filmová história scifi

Diskusia

B.T. Niromwell
Ziada sa ni, aby bola tato poviedka trochu dlhsia. Myslienka je to riadne cool, dala by si riesit vazne i parodicky, keby bolo viac priestlru, iste by z toho mohla byt ina pecka, takto vyznie trochu narychlo.
06.10.2018
Marek Páperíčko Brenišin
Súhlasím s Niromwell. Ale vykročil si dobrou nohou :-) Text je trochu neukončený, buď by som to sekol po tej xeno vsuvke, alebo by to chcelo ďalej rozviesť. Btw, viem, že sme malý štát, ale píšeme sa stále s veľkým S (hneď úvod poviedky). Dal som 7.
06.10.2018
YaYa
Nápad je super, aj tie narážky celkom trafili cieľ ;) Akurát ma zarazilo, že Peter zabudol, že ho chráni mimozemská ochranka - keby sa na mňa nakontaktoval nejaký vesmíran, asi by som to nevedela vytlačiť z mysle. V každom prípade by z tohto námetu mohla byť veľmi zaujímavá plnohodnotná "viachodinová" poviedka a dúfam, že aj bude.
07.10.2018
Milan "Miňo" Tichý
Noo...celková idea by sa dala veľmi vtipne až sarkasticky spracovať do fajn hábu, ale takto na to asi proste nebol čas. Vyznieva to trochu chaoticky a veľa vecí tam nedáva príliš zmysel, ale hodina je len hodina...Navyše sa mi zdá, že tá ruža tam bola hodená len tak na silu, aby sa poviedka držala "témy"...
07.10.2018

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.