Diskusia 1/1: Príchuť tajomstva

Filmová história scifi

Diskusia

Inferio
Chúďa Nessie :( Ja patrím k skeptikom, ale výletom do Loch Ness by som tiež nepohrdol, minimálne kvôli prírode. Už som viackrát počul, že na Nessie veria všetci okrem domácich, tak zostáva len dúfať, že táto poviedka nie je založená na realite. Celkovo to bolo príjemne čítanie, aj keď som podobný scenár očakával už od začiatku a to mi trochu pokazilo celú pointu. Chýb som si veľa nevšimol, iba vetu: "Lovec tajomstiev však so zmierlivým ukončením tak nádejnej hádky, a tak sa rozhodol hľadať pomoc u Angusa. " som si však musel prečítať niekoľkokrát a zdá sa mi, že ti tam vypadlo slovíčko. Možno "Lovec tajomstiev sa však neuspokojil so zmierlivým ukončením..."? Páčilo sa mi to, dal som 8.
27.05.2017
Adhara
Fajn čítanie. Ja som pointu neuhádla a veruže som bola celkom zvedavá ako to dopadne. Pri teórii o jeseteroch mi napadol jeden triler o Loch Ness, kde záhadu vysvetľovali presne takto. Smiem sa autorky opýtať, či sa ním inšpirovala? Ale keby aj, dielko mi napriek tomu pripadá dosť originálne.
27.05.2017
YaYa
Ahoj, ďakujem za pekne komentáre, vždy som rada, keď sa páči :)
A musím pochváliť výber ilustrácie, výborne mi k tomu ladí a zasmiala som sa :D
Adhara, teóriu o jeseterovi mám z dokumentu National Geographic z roku 2015 (dostupný na YouTube), podľa ktorého ju zastáva celkom dosť ľudí a majú dopodrobna rozpracované argumenty. Takže som sa neinšpirovala daným filmom, ale pravdepodobne len z toho istého zdroja ;)
27.05.2017
jurinko
:-)
08.06.2017
jurinko
Trosku to bolo predvidatelne, ale bolo to milo napisane, takze mi to nevadilo. Niekde okolo tej rozvijajucej sa hadky chybal kusok vety a par dalsich drobnosti ukazalo, ze je to nie dostatocne odlezane, ale nebolo to nic zasadne. Prijemna jednohubka :-) Dal som 6
19.10.2017
Alexandra.x
Milé a príjemné čítanie, veľmi dobre vykreslená atmosféra turistickej destinácie.
28.04.2019

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.