Diskusia 1/1: Zoranova Archa

Podporte scifi.sk

Diskusia

Culter
Tak, poviem ti Radian, teda bojoval si zo všetkých síl a to sa mi páči. Niečo vysmoliť za hoďku je šichta, čo? Keď nie je čas na opravu textu a dopilovanie myšlienok. Ozaj, z dvoch tém si môžeš vybrať len jednu, dať do poviedky obe, to je masaker. V texte je pomerne dosť chýb, čo mu podstatne uberá na kvalite. A je v ňom veľmi veľa načrtnutého a nevysvetleného. Mňa by napríklad zaujímalo, ako sa Rimania ubránili Vandalom, Sú Rimania kresťania, či im stále vládne Jupiter? A čo vzducholoď? A Zelar?... Dal som medovníkovú päťku.
18.02.2017

YaYa
Celkom zaujímavý svet alternatívnej histórie (Rimania a vzducholode, wohoo, už len Doktor chýba), nechceš ho rozvinúť v niečom dlhšom, premyslenejšom? Lebo takto sa na celkom solídnych kulisách odohráva dosť veľký zmätok a to, že si niekedy nestihol preniesť z hlavy na "papier" celé časti viet, ho upratať nepomáha.
19.02.2017

Milan "Miňo" Tichý
Námet bol zaujímavý :)...Len za ten krátky čas tam bolo na mňa príliš veľa vecí naznačených, no nejak neostal priestor ich objasniť. Tak vo mne ostalo dosť otáznikov. Keby sa to roztiahlo na viac strán mohlo by to byť pútavé čítanie....
19.02.2017

Marek Páperíčko Brenišin
Za piatku aj odo mňa. :-) Skvelý námet, ale vety pôsobili neúplne a neukončene, miestami až groteskne. Súhlasím s YaYou, daj tomu priestor a čas a dovolím si povedať, že máš solídnu súťažnú poviedku. Takto som bol v závere skôr zmätený :-)
19.02.2017

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami