Diskusia 1/9: Nezvratný osud

Podporte scifi.sk

Diskusia

zuna
táto poviedka si zaslúži nasledovný počet bodov, b=16-r
b je počet bodov, r je prirodzené číslo, ktoré znamená počet rokov
samozrejme rátam s tým, že autor má medzi 6 a 15 rokov :-)
31.05.2014

jurinko
V tom vzorci sa mi nepaci cislo 16. Ja by som tam dal cislo 7. Ak toto napisal prvak na zakladke, tak si to zasluzi jeden bod. Inak je hodnotenie nulove az zaporne. Autor by si mal v prvom rade precitat aspon jednu knihu. Nehodnotim.
01.06.2014

Stano Lacko
Dal som dva body za odvahu ;-)
01.06.2014

Adhara
Ja som dala bod za to, že je to také krátke. :-D Ale súhlasím s tým, že ani prvák na základke si za toto plný počet nezaslúži. Že za bodkou je medzera, kým začne ďalšia veta, a že nová veta začínaveľkým písmenom, sa učí už v prvej triede. Ibaže by to bol škôlkar...
01.06.2014

mayo
Ale veť tá noticka vôbec z dejom! Nerozumiem, čím byť poviedka sci-fi. Na druhej strane, musím pochváliť autora za to, že to zbytočne nenaťahoval, a všetko bolo výborne pochopiteľné, až na dva detaily. Nerozumel som, prečo sa jej nepodarilo nájsť východ (očividne nešlo o dvere), keď našla starú zohavenú pani. všetci pretsa vieme, že staré zohavené panie sú obrastené machom na južnej strane, a keď sa tým smerom postavíme čelom, tak východ máme po ľavej ruke. teda, ak to náhodou nebolo tak, že Ela nazbierala veľa hríbou, a niektoré zjedla, a potom sa fskutočnosti nič zlého nestalo, pretože to všetko bola iba jej halucinácia. vlastne, muselo to tak byť, tá neznáma krajina v jame zakrytej liístím, to bola iste metafora pre trip. ďakujeme aj za nové slová, napríklad začaja, čo je asi kombinácia zjačala a začala (keď sa zlakla, tak zajačala a potom začala hľadať východ). pekné! :)
02.06.2014

mayo
ale kedže som veľmi chcel ako sa s tadiaľ dostane ale nedozvedel, dúfam že toto nebude prvá a posledná poviedka autora na tomto serveri.
02.06.2014

jurinko
mayo: :-D
02.06.2014

Nadalan
No :) Noticka autora ten text naozaj vystihla.
02.06.2014

Kr4b
Ešte som sa nerozhodol, či to brať ako vtip alebo výsmech :D Lebo ako vážne dielo to za moc nestojí
04.06.2014

Marek Páperíčko Brenišin
Prvýkrát ľutujem, že na scifi.sk nie je záporné hodnotenie. Kritika by mala mať tri štvrtiny chvály a zvyšok námety na zlepšenie. Lenže tu niet čo chváliť. nech sa autor nehnevá, sám nie som profi spisovateľ, ale takýto odsek napíšem za päť minút po hašiši a so štyrmi promile v krvi a ešte aj budem mať lepšiu gramatiku! Priama reč v štýle - len aby bola. Myslím, že mayov komentár vystihol utrpenie každého, kto si to tu prečítal. Demonštratívne dávam hodnotenie - 1, pričom sa ospravedlňujem ak som niekomu už takto poviedku hodnotil, lebo hocičo bolo lepšie ako toto ;-) Čudná krajina ako minulosť? Po tej noticke som si pripadal, ako keď vidím trailer, nad ktorým slintám a zistím, že sú to dve minúty nudného filmu. PS: Toto nemalo na čakačku ani pomyslieť, nieto ešte vyjsť ;-)
04.06.2014

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Ďalšie články, ktoré by ťa mohli zaujímať...