Diskusia 1/2: Najlepší v obore

Panteón majstrov hrôzy

Diskusia

SARS
Lol, ten záver ma dorazil! Btw, pripomelulo mi to Nohavicovu pesničku Zajíci :).
06.04.2014

Ester Magyarová
Zajko Uško, no mrem :D koniec najlepší!
06.04.2014

Culter
Súhlasím, ten záver bol riadny obrat. Dostal tú poviedku úplne inam. Zaujímavé, čo dokážu štyri slová... :)
06.04.2014

Marek Páperíčko Brenišin
Klobúk dole, ja som na tú chybu naletel, ale ten obrat na konci, to súhlasím tomu dal záverečný zvonček. Skvelé, za 9 :-)
06.04.2014

William Cody
Jasne, obora je obora a odbor, je odbor :).... Výborné, ako vždy od Teba. Len neviem či je to SF alebo pravdivý príbeh z Austrálie :).
07.04.2014

Puf
Preco Australia? Bol to obycajny zajac v zajacinci ktory bol v obore (to sice z textu az tak jasne nevyplyva, ale nik sa nestazuje ;) Nuz ale stihlo sa to s vyplazenym jazykom, nevedela som ci sa to vobec bude pacit. Dakujem vsetkym.
07.04.2014

William Cody
Nevieš prečo Austrália?? Hehe... Lebo tam naozaj zajace takmer zlikvidovali miestnu Faunu a Flóru, ked sa premnožili... :) Boli len dovezené, nie povodné tvory a otočilo sa to neskor proti "masožravcom"... Podobne aj s koňmi, premnožili sa a za odstrel koní boli bonusy :)
07.04.2014

William Cody
http://cs.wikipedia.org/wiki/I nvaze_kr%C3%A1l%C3%ADka_divok% C3%A9ho_v_Austr%C3%A1lii
07.04.2014

Puf
Tak toto ja viem :) sice islo o kralika, nie zajaca (ale to je detail, namiesto Zajka Uska mohol byt Kralik Mrkvicka) ale inak to nesedi, pretoze populacia kralikov nevznikla z utecencov, oni tam boli vysadeni aby mal biely clovek na co polovat. Bol to skoro taky super napad, ako vysadenie lisky, ked im kralici prerastli cez hlavu.
07.04.2014

mayo
super poviedka, napinava od zaciatku do konca :) tiez som sa divil, preco teraz australska vlada vyplaca odmeny za koze lisok a divych psov, asi ten super napad nezabral a lisky nicia okrem kralikov aj ostatne sucasti ekosystemu, ze? a napriklad na novom zealande maju po krk vacic, skolaci nimi sutazia v hode do dialky (vazne).
07.04.2014

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami