Diskusia 1/1: Náhodný záhradník

Podporte scifi.sk

Diskusia

Monika Herda
Napísané je to skvele a vtipne, lenže ja neviem, čo je to Yggdrasil :/ ...takže som pre istotu nehodnotila bodmi :D Sorry za moju nevedomosť :)
16.02.2014

jurinko
Haha, Yggdrasil ako vesmirne plavidlo? Priestor, kde "magia je vedou a veda magiou" si zobral doslovne :-) Trosku by som ucesal niektore slovne spojenia, ale za hodinu to bolo super, este aj dostatocne fajnovy technobabble tam bol (Galasavo rulez :-D ). Normalne by som chcel vediet, co sa stane teraz, pretoze to hadam nebude len tak, ze manik tu lod-nelod opusti a pojde si po svojich, no nie? Hoci, to uz by islo nad ramec temy, takze je to napokon dobre tak, ako to je ;-)
16.02.2014

Nadalan
Yggdrasil som si vygooglila :-) Keď už človek vie, o čo ide, je to výborné a originálne. Like it! (Niečo také, ako Occamova britva, tebe asi fakt nemôže robiť problém...)
16.02.2014

Monika Kandriková
Pekný nápad. Aj solídne spracovaný. :D Pri Odinovom oku, nikde teraz rastie ďalší Yggdrasil!
17.02.2014

draculin
Jeej, celkom mile :) I ked - povodne som ocakaval, ze to nebude lod, ale nejaky zasrany medzihviezdny zivocich a on zisti, ze lieta v jeho utrobach. Ale i tak to bolo dobre :) ...btw - Yggdrasil ako vesmirna lod, resp. jej sucast, alebo aspon zaklad, to bolo uz v Hyperione (a bez magie).
24.02.2014

kAnYs
V hyperione to bola stromolod (Treeship) a nie yggdrasil :)
24.02.2014

draculin
Aha, no sorry :) Ale volala sa Yggdrasil a bola to strom-lod...tak som to tak nejak asocioval :)
24.02.2014

kAnYs
Vlastne ano, mas pravdu :D Kazdopadne, koncept bol iny. Sano spravil z norskej mytologie "what-if?" space-operu, kdezto v hyperione to bol proste tech. (dost za vlasy pritiahnuty ale dobre :D)
25.02.2014

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami