Diskusia 1/5: Vesmírni tuláci - I. Stroskotanci

Podporte scifi.sk

Diskusia

Juraj Búry
kto nájde najviac intertextuálnych a podobných odkazov, vyhral..len ešte neviem čo :D
31.01.2013
Culter
Navrhujem pridať ku poviedke nejaký obrázok.
01.02.2013
jurinko
Jaj to je ten serial na pokracovanie.. Aha :-)
01.02.2013
jurinko
Hm, zatial je to hrozne prepchate, ale to asi suvisi s tym, ze si chcel otvorit vela moznosti pokracovania, ze? Mozno pri buducom takomto projekte by bolo dobre napisat si aspon osnovu dopredu, aby to malo taky jednoznacnejsi priebeh. Takto je to fakt jak gulas, kde nahadzeme vsetko, co nam pod ruku prislo, len aby mal ten, co pride po nas, v com pokracovat. Mal si nelahku ulohu a zvladol si ju dobre, skor to zadanie by som zmenil mozno ;-) Ale snad sa to v buducich dieloch vykrystalizuje do jasnejsej dejovej roviny :-)
01.02.2013
Stano Lacko
No myslim, ze sa to vykrystalizuje a na dalsi rok sa uz autori mozu pozriet aj inak
01.02.2013
Kei
Sú tam logické prešľapy, ktoré mne osobne nesedia a degradujú príbeh, ale inak je to čitateľné. Ako rozohrávka môže byť :)
01.02.2013
Culter
Tak hádam ďalší autor tie prešľapy trochu poopraví... :) Mne sa páčil odkaz na ´Roháčov´. Kto sú? Lov na ne bude iste zvláštny. Ani ´bohova´nie sú na zahodenie. A Monika. Ach. Tá má potenciál... :)))
01.02.2013
Juraj Búry
Jurinko: tak potom som svoju ulohu splnil na Acko..alebo aspon na Bcko
..ktoré logické prešlapy?
01.02.2013
Kei
Juraj: napríklad dohadovanie na začiatku. Príde mi nepravdepodobné, že dvaja plnohodnotní členovia posádky márnia vzácne sekundy hádaním sa kto bude väčším gerojom. Veď určite prešli nejakým výcvikom a v takýchto prípadoch by mali byť zohratí. O to viac, keď sa nakoniec dozvieme, že ženská je android. Tiež fakt, že bránou prešli len malé sondy a potom zrazu vyslali veľkú loď kde polovicu osadenstva tvoria civilisti. Spoločenská miestnosť bez nealka a ľadu atď... V podstate, keby to bola výletná cesta, tak je to uveriteľnejšie, ale to asi nebola.
01.02.2013
Juraj Búry
Dobrý postreh! Z časti máš pravdu, keby naozaj nešlo o obrovskú reklamnú kampaň :D (naznačil som to tam, nie?) Pozri sa na to takto: veľká, z časti súkromná firma urobí časopriestorový tunel. Mimo času a priestoru sotva bude niečo existovať, sondy to potvrdili, tak prečo by malo byť nebezpečné tam poslať rovno ľudí? Na čo im bude treba výcvik? (Ono, jasne že môžu prestať existovať, ale pri tom im výcvik nepomôže:) Bez diery na konci aj tak z tade nevyjdú tak čo sa môže stať? To že na ľodi sa zišla takáa rôznorodá skupinka, je len práca PR týmu. Ked to sleduje celý svet nebudeme tam posielať nejakéjo Jozefa Maka... Asi som to tam mal napísať, nie? :D Ale je to celkom logické vysvetlenie. :) A vodu maju v nejakom rezerváry na lodi, len ten sa pri havarií roztrhol aona vytiekla...ci? :D Moja chyba, že som to tam nedal :D
02.02.2013

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.