Diskusia 1/1: Snehulienka a nejakí trpaslíci a lovec a kráľovná... - recenzia

Podpor scifi.sk 2 % z dane v roku 2023

Diskusia

Aldeberan
aj ja mám rád nežné šije a hebké ramená! presvedčil si ma, pôjdem si to pozrieť :)
04.06.2012
jurinko
Vyborna recenzia :-D Vitam novu krv, a idem hladat torrenty :-)
05.06.2012
Juraj Kundrík
Skusim dat este jednu na film Lono/Womb hoc to nie je az take SciFi..
05.06.2012
Šaňo aka Babcom
Práve som sa vrátil z kina a srdečne súhlasím s recenziou od začiatku do konca. V prvej tretine filmu som naozaj aj ja rozmýšľal nad tým, či neodídem, pretože dialógy (hoci, podľa mňa tam ale žiadne ani neboli a ak boli, tak to bola úplná scenáristická náhoda) boli tak stupídne, preslovy niektorých postáv taktiež. Príbeh, mal niečo do seba. Ale nie ten o Snehulienke. Skôr ma zaujímal príbeh Ravenny a jej brata, ktorý mal byť nosným pre tento film. Ak by som to mal prestrihať, tak z toho spravím divadlo jedného herca s Charlize Theron v hlavnej úlohe ženy, ktorá sa stala obeťou kliatby. Tá jej síce zachránila život, ale prinútila ju stať sa tou, ktorou je teraz... To by bolo perfektné. To, čo nám režisér Rupert Sanders vo svojom debute (možno by sme pre to mohli prižmúriť oko), je fraška najväčšieho rázu.
07.06.2012
Šaňo aka Babcom
Ďurom v recenzii spomínaná vykrádačka nápadov sa nekončí pri hraných filmoch - rozprávkový les víl akoby vypadol z Mononoke Hime od Miyazakiho. Že sa ten parchant nehanbí. Je to čistý plagiátor! A aby sme sa asi mohli pohoršovať naďalej - už plánuje aj druhé pokračovanie. Asi tam pôjde o ľúbostný trojuholník medzi Snehulienkou, poľovníkom (áno, celý film nemá meno) a rytierom v lesklej zbroji Williamom, ktorý je totálne buchnutý do Snehulienky... Čo ma tiež vo filme štvalo, bol mizerný strih. Akoby to nastrihal nejaký amatér. Scény na seba nasledovali bez ladu a skladu, len aby to bolo ako-tak logické. Čo sa mi páčilo, boli scenérie a kulisy. Skauti lokácií urobili veľmi dobrú prácu. Celkovo ale podpriemerné dielo.
07.06.2012
Juli
no tak doteraz som sa na ten film aj celkom tešila ale po tomto si to skorej stiahnem než isť na to do kina. v každom prípade každý ma iný vkus. a trebars sa mi to bude páčiť. necham sa prekvapiť. ale pačil sa mi tvoj sposob recenzie. a ved prečo nie? za nazor nič nedáš a ušetril si mi tych 5e za vstup do kina
08.06.2012
Juraj Búry
Dialógy boli debilné, Temný les tak isto (hlavne zo začiatku) ale vo mne to aj tak nechalo dobrý dojem...
02.07.2012

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.