Diskusia 2/2: Modrý Obor

Podpor scifi.sk 2% dane

Diskusia

Ján Onofrej
iste, okolie je okolie...jediný problém okolia je to, že, aspoň v mojom prípade, sa v ňom nenachádza nejak veľa ľudí, ktorí sa písaniu a všetkému okolo rozumejú...je to super, je to fajn, výborne...a zrazu jeden...máš veľa krátkych viet, toto sa mi nezdá, toto je divne:D potom tri dni chodí človek s nervami, kým to neopraví:).. k odporúčaniu o hľadaní štýlu asi toľko, že píš veľa, skúšaj každú oblasť, tu taká kombinácia, tu úplná hlúposť ale čo ak predsa... a potom si vyberieš...nemusíš všetko dokončiť, ale určite si všetko odkladaj... a potom... o pár rokov sa pokojne vráť k prvej poviedke:)a dôjdeš možno až k ine planéte ovládanej nacistickým upírmi:D ako ja:D
12.01.2011

YaYa
Niekto, kto píše naozaj rád, sa nejakou kritikou na nete nedá zastaviť. Taký človek to robí pre seba, pre ten pocit, keď sa v priečinku zbierajú dokončené veci, pre svoje postavy, s ktorými sa cíti dobre, pre ťažké začiatky poviedok a strhujúci pocit zo záverov, keď už píše v jednom kuse a nedokáže prestať, až kým sa nedostane po poslednú bodku... Passion is more important than glory.
13.01.2011

Aldeberan
ako povedal jurinko - dobrý začiatok v štýle klasickej space opery a ono to potom vyšumelo do prázdna.
18.01.2011

draculin
Veru, veru. Zaciatok fajn, miestami ten fajn pocit prerazal na povrch - ale zase (dnes sa nejak opakujem) privela balastu. Zbytocne postavy (naco ich bolo tolko?), zbytocna "love story" - ale co horsie, hlavna dejova linka sa vytratila do prazdna a postupne stracala na sile. To ona musi byt tvoja priorita, ju si musis najlepsie rozpracovat - a ten zvysok budes na nu len nabalovat, podla toho, ake vyznenie poviedky mas v umysle. Zaklad mas dobry aj pisanie ide. Ale dobre pisat o zbytocnostiach je mrhanie potencialom :)
08.02.2011

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami